Zobrazí chybová zpráva "400 – BadRequest" z 6.0 Internetová informační služba

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 835880 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Odeslat požadavek na počítači se systémem Microsoft Windows Server 2003 systémem Internetová informační služba (IIS) 6.0 může se zobrazit chybová zpráva podobná následující:
HTTP v 1.1 GET / 400 – BadRequest

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud záhlaví požadavku byla ukončena s pouze line feed (LF) oddělovač nebo oddělovač 0x0A. Ve výchozím vyžaduje služba IIS 6.0 žádosti záhlaví byla ukončena s znaky carriage vrátit řádku podávání oddělovač (CRLF) nebo 0x0D0A oddělovač.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time  Version      Size  File name
--------------------------------------------------------
01-Apr-2004 00:47 5.2.3790.146   335,872 Http.sys (x86)
01-Apr-2004 00:48 5.2.3790.146   851,968 Http.sys (IA-64)

Další informace

Znaky carriage vrátit oddělovač lze znázornit CR nebo 0xD. Line feed oddělovač může být reprezentován LF nebo 0xA. Znaky carriage vrátit podávání oddělovač řádku lze znázornit CRLF nebo 0x0D0A.

Vlastnosti

ID článku: 835880 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 1.9
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Information Services 6.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbhotfixserver kbqfe kbprb kbfix kbbug kbqfe kbwinserv2003presp1fix KB835880 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:835880

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com