Oprava: Mnoho zpráv myši může způsobit, že počítač přestane reagovat v počítači se systémem .NET Framework 1.1 s aktualizací SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 836144 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití rozhraní Microsoft .NET Framework 1.1 a server sítě operační zatížení vysoká uživatele, může spustit síťový server reagovat pomalu. V tomto scénáři je uživatel vysoké zatížení více než 60 procent kapacity serveru. Server sítě nakonec přestane reagovat.

Řešení

Tento problém je vyřešen v Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 (SP1)

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Můžete získat aktualizace .NET Framework 1.1 SP1 prostřednictvím služby Windows Update nebo z následujícího webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=a8f5654f-088e-40b2-bbdb-a83353618b38
.

Vlastnosti

ID článku: 836144 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbnetframe110presp2fix kbfix kbbug KB836144 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:836144

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com