Oprava: Některé obsahu může způsobit rebuffering v určitých sítích

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 836545 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Klientské počítače datových proudů některé obsahu z služba serveru, může dojít ukládání do vyrovnávací paměti. Správci sítě mohou si všimněte zamítnuté pakety u různých směrování směrovač nebo přepněte směrování.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože některé síťový hardware pravděpodobně vyrovnávacích pamětí, které mohou být překročen velké rámce (například klíče rámců), které mají vyšší přenosová rychlost obsahu. Obsah pochází ze serveru na základě času odeslat paket určený v samotném souboru. Při velké rámce v obsahu jsou odesílány všechny současně, může být překročeno omezení vyrovnávací paměti na síťový hardware. Toto přetečení mohou způsobit problémy přehrávání v klientském počítači.

Řešení

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the WindowsMedia9-KB836545-ENU.exe package now.

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  12-Feb-2004 13:34 9.0.0.3125   2,071,288 Wmvcore.dll   

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Další informace

Po instalaci opravy hotfix máte kódovat obsah znovu. Můžete to provést buď prostřednictvím služby jeden z následujících:
 • Microsoft Windows Media Encoder 9 Series
 • WMVCopy nástroj, který je k dispozici v Microsoft Windows Media 9 Series formát SDK
Pokud při kódování obsahu znovu zachovat stejný profil, můžete očekávat bez ztráty kvality, protože obsah není dekomprimovat nebo znovu zkomprimovány. Místo toho pakety obsahu jsou změněny problém vyřešit.

Vlastnosti

ID článku: 836545 - Poslední aktualizace: 4. srpna 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Media Format 9 Series Software Development Kit
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbfix KB836545 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:836545

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com