Chybová zpráva "Uživatel Msgina.dll přihlašovacího rozhraní se nezdařilo načíst" po instalaci aktualizace zabezpečení MS04-003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 836683 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po instalaci aktualizace zabezpečení MS04-003, která je popsána v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 832483, nebude pravděpodobně možné počítač spustit. Namísto toho se zobrazí následující chybová zpráva:
Msgina.dll přihlašovacího uživatelského rozhraní se nepodařilo načíst. Obraťte se na vašeho správce systému knihovnu DLL nahradí nebo obnoví.

Příčina

Problém může nastat, když je šifrované složky TEMP podle proměnná prostředí TEMP.

Instalační program, který používá aktualizaci zabezpečení MS04-003 se extrahuje její obsah do podsložky složky TEMP. Je-li šifrované složky TEMP, soubory aktualizace nejsou zkopírovány úspěšně do složky Windows\System32 při restartování počítače. Jeden ze souborů, které se nainstaluje aktualizace zabezpečení MS04-003 vyžaduje soubor Microsoft grafického rozhraní identifikace a ověření DLL (Msgina.dll). Soubor Msgina.dll, naopak vyžaduje služba přihlašování do systému Windows.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nejprve obnovte počítač do funkčního stavu. Po úspěšném restartování počítače, nainstalujte aktualizaci zabezpečení MS04-003 ručně zadáním nešifrovaných dočasné složky.

Poznámka: Po úspěšném restartování počítače po vyskytnout problém popsaný v části "Příznaky", aktualizace zabezpečení MS04-003 není dosud nainstalován v počítači.

Část 1: Obnovení počítače do funkčního stavu

Chcete-li obnovit funkční stav počítače, postupujte takto:
 1. Pokud obdržíte chybovou zprávu, která je popsána v části "Příznaky", klepněte na tlačítko Restartovat.
 2. Stiskněte opakovaně klávesu F8, jakmile začne počítač restartovat. Tím Upřesnit možnosti systému Windows nabídka.
 3. Vyberte pomocí kláves se šipkami na klávesnici Poslední známá funkční konfigurace, a pak stiskněte klávesu ENTER.

Část 2: Ruční instalaci této aktualizace zabezpečení MS04-003

Chcete-li získat a nainstalovat aktualizaci zabezpečení, postupujte takto:
 1. Stáhněte aktualizaci zabezpečení MS04-003 a potom jej uložit v počítači. Další informace o stažení této aktualizace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  832483MS04-003: Přetečení vyrovnávací paměti v funkcí sady MDAC by mohla umožnit spuštění kódu
 2. Spuštěním instalačního balíčku s instalací aktualizace zabezpečení MS04-003 / T: přepínač příkazového řádku. Tento přepínač umožňuje zadat umístění pro instalační program extrahujte obsah balíčku do nezašifrované. Instalace anglické jazykové verze aktualizace zabezpečení MS04-003 pro Intel x 86, počítače a extrahujte soubory do složky C:\alternate_temp, zadejte do příkazového řádku:
  Cesta_k_souboru\ENU_Q832483_MDAC_x86.EXE /T:C:\alternate_temp

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 836683 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kberrmsg kbprb kbmt KB836683 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:836683

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com