Oprava: Zadejte uvnitř ovládacího prvku Edit textu není viditelná při uvnitř prvku DataGrid v rozhraní .NET Framework 1.1 vybráno několik řádků

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 836691 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití ovládacího prvku DataGrid v rozhraní Microsoft .NET Framework 1.1 není zobrazen text zadejte uvnitř prvku Úpravy pro řádky, které jste vybrali. V mřížce data obsahující textové pole sloupce při vybrat několik řádků a potom zadejte text Edit ovládací prvek není zobrazen přes řádky, které jsou vybrány. Nemůžete zobrazit text, který píšete nebo zadáním textu v buňce.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro rozhraní Microsoft .NET Framework 1.1. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
885055Jak získat aktualizaci .NET Framework 1.1 Service Pack 1

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro rozhraní Microsoft .NET Framework 1.1, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time  Version      Size  File name
------------------------------------------------------------------------
12-Feb-2004 00:25 1.1.4322.999  1,703,936 System.design.dll 
12-Feb-2004 00:27 1.1.4322.999   466,944 System.drawing.dll 
12-Feb-2004 00:26 1.1.4322.999  2,043,904 System.windows.forms.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v .NET Framework 1.1 Service Pack 1.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 836691 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbnetframe110sp1fix kbbug kbfix kbnetframe110presp1fix KB836691 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:836691

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com