Düzeltme: .NET Framework 1. 1'de bir DataGrid denetimi içinde birkaç satır seçildiğinde, Edit denetimi içine yazdığınız metin görünür değil

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 836691 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

DataGrid denetimi, Microsoft .NET Framework 1.1 kullanırken, seçili satır için bir Düzen denetimi içine yazdığınız metin görünür değil. Birkaç satır seçin ve sonra metin düzenleme denetimi, seçilen satırları üzerinde görünür durumda değilse yazın veri kılavuzunda, metin kutusunu sütunlara sahiptir. Yazmakta olduğunuz metni veya metni yazdığınız hücreyi göremez.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft .NET Framework 1.1 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
885055Microsoft .NET Framework 1.1 Service Pack 1 nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Microsoft .NET Framework 1.1 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Date     Time  Version      Size  File name
------------------------------------------------------------------------
12-Feb-2004 00:25 1.1.4322.999  1,703,936 System.design.dll 
12-Feb-2004 00:27 1.1.4322.999   466,944 System.drawing.dll 
12-Feb-2004 00:26 1.1.4322.999  2,043,904 System.windows.forms.dll

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak .NET Framework 1.1 Service Pack 1 ' giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 836691 - Last Review: 7 Nisan 2006 Cuma - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft .NET Framework 1.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbnetframe110sp1fix kbbug kbfix kbnetframe110presp1fix KB836691 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:836691

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com