Při použití službě a McAfee VirusScan zálohování dat v systému Windows Server 2003 je zaznamenána událost ID 257

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 836788 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití McAfee VirusScan a službě zálohovat data v počítači Microsoft Windows Server 2003, může počítač přestat reagovat (zablokuje se). Následující událost může během procesu zálohování se zobrazí v protokolu událostí aplikace.

Typ události: upozornění
Zdroj události: PlugPlayManager
Kategorie události: žádný
ID události: 257
Datum: 1, 12/2004
Čas: 10:57:29 PM
Uživatel: N/A
Computer Name počítače:
Popis: Vypršel odesílání upozornění o změně cílového zařízení do okna "VDS oznámení vlákno skryté okno {417F6FAB-6A56-49 C 6-B9A9-6A795A0C73C1}"

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud na nejnovější verzi Neaktualizovat McAfee VirusScan. Tento problém je vyřešen v McAfee VirusScan verze 7.1.0 a novější verze.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, aktualizujte McAfee VirusScan. Aktualizovat verzi McAfee VirusScan, navštivte následující web společnosti McAfee:
http://download.mcafee.com/us/upgradeCenter/default.asp
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 836788 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbmt kbwinservsetup kbstoragemgmt kbbug kbfix KB836788 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:836788

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com