Windows Server 2003'te, verileri yedeklemek için McAfee VirusScan ve birim gölge kopyası hizmetini kullandığınızda günlüğe olay KIMLIĞI 257 kaydediliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 836788 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Windows Server 2003 bilgisayar üzerinde verileri yedeklemek için McAfee VirusScan ve birim gölge kopyası hizmetini kullandığınızda, bilgisayar yanıt vermeyebilir. Yedekleme işlemi sırasında uygulama olay günlüğüne aşağıdaki olay görünür.

Olay türü: uyarı
Olay kaynağı: PlugPlayManager
Olay kategorisi: yok
Olay KIMLIĞI: 257
Tarih: 1/12/2004
Süre: 10:57:29 PM
Kullanı.: Yok
Computer Name bilgisayar:
Açıklama: penceresine hedef aygıt değişikliği bildirimi gönderilmesi zaman aşımına. "VDS bir bildirimi temayı gizli pencere {417F6FAB-6A56-49 C 6-B9A9-6A795A0C73C1}"

Neden

Bu sorun, McAfee VirusScan en son sürüme güncelleştirme ortaya çıkabilir. Bu sorun, McAfee VirusScan <a1>Sürüm</a1> 7.1.0 ve sonraki sürümlerinde giderilmiştir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, McAfee VirusScan güncelleştirin. McAfee VirusScan sürümünüzü güncelleştirmek için aşağıdaki McAfee Web sitesini ziyaret edin:
http://download.mcafee.com/us/upgradeCenter/default.asp
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 836788 - Last Review: 30 Ekim 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbwinservsetup kbstoragemgmt kbbug kbfix KB836788 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:836788

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com