Otrzymujesz komunikat o błędzie "Błąd 0x80070197" podczas korzystania z witryny Windows Update

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 836930 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby zainstalowania aktualizacji za pomocą witryny Microsoft Windows Update w sieci Web pobierania może zostać nagle zatrzymany i może zostać wyświetlony następujący komunikat o błędzie:
Błąd 0x80070197

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, gdy połączenie z witryną Windows Update w sieci Web za pomocą serwera proxy, ale ustawienia serwera proxy nie są poprawnie skonfigurowane.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy włączyć funkcję Użyj protokołu http 1.1 połączeń przez serwer proxy ustawienie w oknie dialogowym Opcje internetowe:
  1. Uruchom program Microsoft Internet Explorer.
  2. Kliknij przycisk Narzędzia, a następnie kliknij przycisk Opcje internetowe.
  3. Kliknij przycisk Zaawansowane TAB, a następnie wyczyść pole wyboru Użyj protokołu HTTP 1.1 pole wyboru w obszarze HTTP 1.1 ustawienia.
  4. Wybierz Użyj protokołu HTTP 1.1 połączeń przez serwer proxy pole wyboru w obszarze HTTP 1.1 ustawienia, a następnie kliknij przycisk OK.
  5. Odwiedź witrynę Windows Update w sieci Web i ustalić, czy problem został rozwiązany.
  6. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, powtórz kroki od 2 do 5, ale wybierz Użyj protokołu HTTP 1.1 i Użyj protokołu HTTP 1.1 połączeń przez serwer proxy pola wyboru.

Właściwości

Numer ID artykułu: 836930 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Update
Słowa kluczowe: 
kberrmsg kbwindowsupdate kbprb kbmt KB836930 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:836930

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com