Otrzymujesz komunikat Błąd inicjalizacji 0x80040FF2 podczas próby otwarcia witryny Windows Update w sieci Web w programie Internet Explorer

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 836981 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po podłączeniu do witryny Microsoft Windows Update w sieci Web przez za pomocą programu Microsoft Internet Explorer, nie można otworzyć witrynę sieci Web i otrzymujesz komunikat o błędzie podobny do następującego:
Błąd inicjalizacji 0x80040FF2

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli są następujące warunki wartość true:
  • Komputer działa zlokalizowana wersja Microsoft Windows Millennium Edition (Me), Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 98 Wydanie drugie lub Microsoft Windows 98.
  • Występuje problem w programie Microsoft XML Parser (MSXML), uniemożliwia ładowanie poprawnie w Internecie witryny sieci Web Windows Update Explorer.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, użyj jednej z następujących metod, w zależności od sytuacji:

Właściwości

Numer ID artykułu: 836981 - Ostatnia weryfikacja: 24 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows Update na następujących platformach
    • Microsoft Windows Millennium Edition
    • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kberrmsg kbprb kbmt KB836981 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:836981
Zastrzeżenie dotyczące artykułów z bazy wiedzy o produktach wycofanych
Ten artykuł dotyczy produktów, dla których firma Microsoft nie oferuje już pomocy technicznej. Dlatego jest on oferowany w obecnej wersji i nie będzie już aktualizowany.

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com