Služba RUS (Recipient Update Service) na serveru Exchange Server 2003 může generovat několik neplatných adres proxy protokolu X.400 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 837041 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Služba aktualizace příjemce v Microsoft Exchange Server, může generovat více nesprávné adresy X.400 serveru proxy.
Tento problém je způsoben chybu proxy generátor X.400. Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
 • Konfigurovat zásady příjemce generovat adresa proxy použít zástupné znaky.
 • Zástupné znaky představují hodnoty atributu. Jeden nebo více hodnot atributu jsou dlouhé.
V tomto scénáři bude zkrácen adresa použité proxy. Tato adresa zkrácený proxy zřejmě jedinečný Recipient Update Service. Potom Recipient Update Service generuje adresy proxy Další, nepotřebné pro příjemce při každém zda spustí. Tento scénář je nejobvyklejší u veřejných složek.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte nejnovější aktualizace service pack pro Exchange Server 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
836993Získání nejnovějších aktualizací Service Pack pro Exchange Server 2003

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Muset restartovat počítač po instalaci této aktualizace softwaru.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné jiné aktualizace softwaru.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  03-Mar-2004 02:12 6.5.6980.73    87,040 X400prox.dll   

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Tento problém byl poprvé opraven v Exchange Server 2003 Service Pack 2.

Další informace

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
817903Nové schéma přidělování názvů balíčkům aktualizací softwaru pro Exchange Server (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
834349Služba aktualizace příjemce 2003 Exchange Server průběžně aktualizuje některých příjemců nebo veřejné složky s náhodných adres proxy SMTP
835894Služba aktualizace příjemce Exchange vytvoří více adres příjemce proxy stejného typu

Vlastnosti

ID článku: 837041 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 4.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbfix kbbug kbexchange2003presp1fix kbhotfixserver kbqfe KB837041 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:837041

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com