Düzeltme: Uygulama, bir HTTP isteği yapan her zaman kendi uygulama iki olay tanıtıcısı sızdırıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 837161 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

SetProxy yöntemi, bir HTTP isteği için proxy sunucusunu ayarlar. Yöntem, uygulamanızın SetProxy aramadan önce Open yöntemi çağrısı WinHttpRequest nesnesi kullanan bir uygulama oluşturduğunuzda, bir HTTP iste?i uygulamanın yaptığı her iki olay tanıtıcısı sızdırıyor.

Çözüm

Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımladı, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Bu sorunu çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  05-Mar-2004 22:19 5.1.2600.1349 313,344 Winhttp.dll

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Uygulamanız için bir tanıtıcı sızıntısı olduğunu doğrulamak için <a0></a0>, Microsoft Windows Görev Yöneticisi'nde tanıtıcı sayımı izleyin. Görev Yöneticisi'nde, uygulama her yeni istekte uygulama iki tanıtıcı sızıntı doğrulayın. Ayrıca, tutamaçları uzun bir süre serbest bırakılmaz doğrulayın.

Özellikler

Makale numarası: 837161 - Last Review: 25 Ekim 2005 Salı - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows HTTP Services 5.1
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbfix kbbug kbwin2000presp5fix kbwin2000sp3fix kbqfe KB837161 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:837161

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com