Zásady skupiny upravené v systému Windows XP nejsou funkční v systému Windows 2000 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 837166 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při instalaci Microsoft Windows Server 2003 Administration nástroje Pack v systému Windows XP a potom pomocí programu Zásady skupiny v BEZE konfigurovat zásady domény může najít zásady nefungují v počítačích se systémem Microsoft Windows 2000. V protokolu událostí aplikace bude obsahovat událost podobná následující:


Typ události: Chyba
Zdroj události: SceCli
Kategorie události: žádný
ID události: 1202

POPIS:
Zásady zabezpečení byly šířeny s upozorněním. 0x4b8: došlo k rozšířené chybě. Nejlepších výsledků při řešení této události přihlásit s účtem bez oprávnění správce a hledání http://support.microsoft.com pro "Odstraňování problémů událostí 1202s".Navíc po použití editoru Zásady skupiny v systému Windows XP ke konfiguraci zásad domény nelze použít počítač se systémem Windows 2000 upravit zásady.

Příčina

K tomuto problému dochází při použití BEZE konfigurovat zásady domény. V souborech INF definovat zásady domény používá systém Windows XP zkratky jazyka SDDL (Security Descriptor Definition Language). Windows 2000 nerozpozná zkratky SDDL. Například systém Windows XP používá zkratka "LS" pro "Místní účet služby." Protože systém Windows 2000 nerozpozná SDDL zkratky, nelze upravit nebo použít tyto zásady v počítačích se systémem Windows 2000.
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
827012Při pokusu o zobrazení šablony se systémem Windows XP v doméně windows 2000 se zobrazí chybová zpráva "Windows nelze číst informace šablona"

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version      Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  02-Mar-2004 21:45 5.1.2600.1360   171,008 Scecli.dll    

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, upravte zásady domény v systému Microsoft Windows Server 2003. Windows Server 2003 bude zapisovat zásady domény ve formátu, který je kompatibilní se systémem Windows 2000.

Pokud používáte pouze systém Windows 2000 vytvořit a upravit zásady domény, nebudete mít tento problém.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 837166 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbwinxpsp2fix kbqfe kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB837166 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:837166

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com