Terminal Hizmetleri oturumunda veya işletim sistemi kabuğunda başlangıç programı Internet Explorer ise, her zaman belirli bir hedefi olan bağlantı yeni bir pencerede açar.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 837247 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Önemli Bu makale, kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri yüklemek nasıl anlamak emin olmak emin olun. Yedekleme, geri yükleme ve kayıt defterini düzenleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986 Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Belirli bir hedefi olan, bir bağlantıyı tıklattığınızda Microsoft Internet Explorer, her zaman yeni bir pencere açar bile hedef penceresi zaten açık. Bunu yalnızca Internet Explorer Kabuk için ise oluşur işletim sistemi veya başlangıç programı Internet Explorer ise, bir Terminal Hizmetleri oturumu.

Neden

Yeni bir pencere içinde Internet oluşturduğunuzda, bu sorun oluşur. Explorer, ancak ayarlanmamış WindowName değişken.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için karşıdan yükleyip sağlanan düzeltme Microsoft Bilgi Bankası makalesi 840530. Daha sonra bu bölümde anlatılan kayıt defteri değişikliğini yapın.

Hakkında ek bilgi için nasıl Bunu yapmak için şu makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın Microsoft Knowledge Base:
840530Bağlı Web sayfaları için bir masaüstü kısayolu Internet Explorer Service Pack 1 aracılığıyla erişen bir Web sitesinden erişim sağlayamazsınız


840530 Düzeltmesi yüklendikten sonra bu düzeltmeyi uygulamak için kayıt defterinde aşağıdaki değişiklik yapın.

Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, kayıt düzenleyicisinin hatalı kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti etmez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.
 1. ' I tıklatın Başlat,'ı tıklatın Çalıştır, türü Regeditve ardından TAMAM.
 2. Bulun ve aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarını bulup tıklatın:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\ Internet Explorer\Main\FeatureControl\
 3. FEATURE_SHELLWINDOWSWITHOUTEXPLORER alt anahtarı altında yoksa FeatureControl, sağ FeatureControl, işaret Yeni,'ı tıklatın Anahtar, türü FEATURE_SHELLWINDOWSWITHOUTEXPLORER, ve sonra da enter tuşuna basın.
 4. Sağ tıklatma FEATURE_SHELLWINDOWSWITHOUTEXPLORER, işaret Yeni,'ı tıklatın dword değeri, türü Iexplore.exe, ve sonra da enter tuşuna basın.
 5. Sağ tıklatma Iexplore.exe,'ı tıklatın Değiştirme, içinde Değer verisi kutusuna 1ve ardından TAMAM.
Not Çünkü düzeltme, bu Microsoft Bilgi. Bankası (kb) makalesi 837247 Shdocvw.dll daha yeni bir sürümünü içerir ve Browseui.dll, 811630 sonra açıklanan sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu düzeltme Internet Explorer görmemiştir bir bilgisayara yükleyin toplu güvenlik güncelleştirmesi bu yana Şubat 2003 Toplu Düzeltme Eki Internet Explorer (810847).

Bu sorunun nasıl giderileceği hakkında ek bilgi için tıklatın Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
811630Window.showHelp yöntemiyle çalıştırıldığında işlevselliği sınırlamaya yönelik html Yardımı güncelleştirmesi

Durum

Microsoft listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde.

Bu düzeltme Internet Explorer 6 Service Pack 2'de yer almıştır. Ancak, düzeltmeyi etkinleştirmek için bu makalede açıklanan kayıt değişiklikleri yapmalısınız.

Daha fazla bilgi

Sorunu yeniden oluşturma adımları

 1. Aşağıdaki html sayfası oluşturun:

  <html>
  <head>
  </head>
  <body>
  <a target="newWindow" href="http://www.microsoft.com/">Microsoft</a>
  <a target="newWindow" href="http://www.msn.com">MSN</a>
  </body>
  </html>
  	
 2. Windows 2000 tabanlı Terminal sunucunuzu kullanmak üzere ayarlama Başlangıç programı ve ardından kümesi html olarak Internet Explorer, bu sayfa 1. adımda, giriş sayfası olarak oluşturulur.
 3. Terminal Server'da oturum açın. Internet Explorer yalnızca açılır pencere.
 4. Her iki giriş sayfanızdaki bağlantıları tıklatın.


Genellikle, yalnızca iki pencere vardır. Bir pencere için Giriş sayfası ve içindeki tıklattığınız bağlantı içeren başka bir pencere ilk penceresini açın.

Temel başlangıç programı Internet Explorer ayarlarsanız Terminal Server, yenileme yerine her zaman yeni bir pencere açar aynı hedef penceresini açın. Bu davranış, ayrıca Internet Explorer olarak ayarlandığında oluşur işletim sistemi kabuğunda.

Referanslar

906473 Düzeltme: WebBrowser denetimi tabanlı bir uygulamada belirli bir hedefi olan bir bağlantıyı tıklattığınızda yeni bir pencere her zaman açar

Özellikler

Makale numarası: 837247 - Last Review: 26 Ocak 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbhotfixserver kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug kbmt KB837247 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:837247

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com