Popis balíčku oprav hotfix pro sadu Office 2003: 19. března 2004

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 837256 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje problémy aplikace Microsoft Office 2003, které jsou opraveny v balíčku oprav hotfix pro sadu Office 2003, který je ze dne 19. března 2004.

Problémy opravené balíčkem oprav hotfix

Následující problémy opravené v tomto balíčku oprav hotfix, ale nebyly dříve ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base dokumentovány:
 • Při vytváření souboru PDF z dokumentu aplikace Microsoft Office 2003, extra nežádoucí tvar se mohou zobrazit v souboru PDF.

  Následující příklady:
  • Dokument sady Office 2003, který obsahuje obrazec může také obsahovat nežádoucí černý tvar pod obrazcem v souboru PDF.
  • Dokument sady Office 2003, který obsahuje barvu pozadí může také obsahovat nežádoucí bílý tvar, barvu pozadí v souboru PDF.
 • Když vložíte obraz, který obsahuje text ve formátu obrázku společné skupiny Photographic Experts (JPG) a potom přesunete obrázku nad obrazec, který obsahuje barvu výplně v dokumentu sady Office 2003, text v obraze JPG světlejší barvy se mohou zobrazit a se pravděpodobně nezobrazí jako ostré nebo jasně vymezeny. Text jevit rozmazaný.

Další informace

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 1.Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Microsoft Office 2003. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003


Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky pro tuto opravu hotfix.

Informace o restartování

Není nutné po instalaci této opravy hotfix restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou novější opravou.

Informace o registru

Chcete-li vytvořit nebo upravit žádné klíče registru k aktivaci žádné opravy hotfix, které jsou obsaženy v tomto balíčku nemáte.

Informace o souboru opravy hotfix

Tato oprava hotfix obsahuje pouze soubory, které jsou nutné k opravě problémů uvedených v tomto článku. Tato oprava hotfix nemusí obsahovat všechny soubory, které jsou nutné k plné aktualizaci produktu na nejnovější verzi.

Globální verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.

Stáhnout informace:
  Date     Time  Version   Size    File name
  -----------------------------------------------------------------------
  19-Mar-2004 20:18 11.0.6204.0 2,361,576 Office2003-kb837256-glb.exe

Informace o souborech MSP Instalační služba Microsoft Windows Installer:
  Date     Time  Size    File name
  ----------------------------------------------------------------------------------
  19-Mar-2004 19:42 5,125,120 Gdiplus-fullfile-glb.msp (Full-file/Administrative)
  19-Mar-2004 17:09 5,125,120 Gdiplus-binary-glb.msp (Optimized)

Po instalaci opravy hotfix se globální verze této opravy atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce:
  Date     Time  Version   Size    File name
  ------------------------------------------------------
  28-Feb-2004 19:16 6.0.3264.0 1,773,568 Gdiplus.dll

Další poznámky

 • Další informace o tom, jak nainstalovat tuto opravu hotfix, najdete v souboru Readme.txt, který je součástí balíčku.
 • Další informace o rozdílech mezi dvěma soubory MSP naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
  http://office.microsoft.com/en-us/orkXP/HA011525711033.aspx
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Odkazy

Další informace o terminologii, kterou společnost Microsoft používá při opravách softwaru po jeho vydání získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 837256 - Poslední aktualizace: 15. listopadu 2007 - Revize: 3.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Professional Edition 2003
 • Microsoft Office Excel 2003
 • Microsoft Office FrontPage 2003
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
 • Microsoft Office Publisher 2003
 • Microsoft Office Word 2003
 • Microsoft Office Standard Edition 2003
 • Microsoft Office Student and Teachers Edition 2003
 • Microsoft Office Small Business Edition 2003
 • Microsoft Office Basic Edition 2003
 • Microsoft Office Access 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kboffice2003sp1fix kbfix kbhotfixrollup kboffice2003presp1fix KB837256 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:837256

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com