Jak publikovat serveru Microsoft Exchange pro aplikaci Outlook Web Access v produktu ISA Server 2006, ISA Server 2004 nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 837354 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak aplikace Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006, ISA Server 2004 nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition a Microsoft Outlook Web Access spolupracují k poskytnutí zdokonaleného zabezpečení pro servery v aplikaci Outlook Web Access.

Další informace

ISA Server nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition a aplikace Outlook Web Access spolupracují ke zvýšení zabezpečení pro servery v aplikaci Outlook Web Access. Aplikace Outlook Web Access poskytuje webové prohlížeče přístup k následující položky:
 • E-mailové zprávy
 • Plánování, včetně skupiny plánování
 • Kontakty
 • Společné informace, které jsou uloženy ve složkách systémové úložiště serveru Exchange


Uživatelé vzdáleného domácí a pohyblivých používá aplikace Outlook Web Access. Při publikování aplikace Outlook Web Access serverů pomocí produktu ISA Server nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition, můžete chránit server s aplikací Outlook Web Access z přímého přístupu externích protože název a adresu IP serveru, aplikace Outlook Web Access není přístupný uživatelem.

Uživatel přistupuje k serveru ISA Server nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, počítač střední Business Edition a ISA Server nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition potom předá požadavek na server s aplikací Outlook Web Access. Toto chování se řídí pošty pravidlo publikování serveru, které je konfigurováno na serveru ISA Server nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition.

ISA Server nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition aplikace Outlook Web Access funkce publikování také umožňuje publikovat aplikace Outlook Mobile Access a funkce Exchange ActiveSync.

Aplikace Outlook Mobile Access poskytuje uživatelům přístup k aplikaci Outlook, z mobilního zařízení. Použijete-li funkce Exchange ActiveSync, můžete poštovní schránky serveru Exchange synchronizovat ze zařízení systémem Microsoft Windows Mobile, jako například Windows Mobile 2003 software pro Pocket PC, včetně Pocket PC Phone Edition a Windows Mobile 2003 software pro zařízení Smartphone. Funkce Exchange ActiveSync nabízí vysokou úroveň zabezpečení.

Další informace o publikování na webu a Server Publishing scénáře a o řešení potíží s konfigurací publikování navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=60379
Další informace o aplikaci Outlook přístup server publikování na webu serveru ISA Server naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=48907
Další informace o Outlook Web Access Server Publishing v serveru ISA Server 2004, Enterprise Edition na webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=48908
Další informace o postupech pro publikování aplikace Outlook Web Access prostřednictvím serveru ISA Server naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=58800
Další informace o publikování aplikace Outlook Web Access pomocí klienta Certifikační k ověřování uživatelů v počítači serveru ISA Server na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=60380
Další informace o způsobu publikování v aplikaci Outlook Web Access serverů s e-mailový server pomocí ověřování založené na formulářích ověřovat požadavky aplikace Outlook Web Access z externím klientům publikování pravidla naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=60381
Na Další informace o Microsoft Windows Server 2003 infrastrukturu veřejných klíčů (PKI) naleznete následujících webech společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/technologies/pki/default.mspx
Další informace o způsobu správy aplikace Outlook Web Access funkce a použití formulářů ověřování na základě s klienty aplikace Outlook Web Access 2003 Exchange Server, článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
830827Jak spravovat funkce aplikace Outlook Web Access 2003 Exchange Server

Vlastnosti

ID článku: 837354 - Poslední aktualizace: 4. prosince 2007 - Revize: 7.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
 • Microsoft Forefront Threat Management Gateway, Medium Business Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbisa2006swept kbfirewall kbinfo kbhowtomaster KB837354 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:837354

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com