Outlook Web Access, ISA Server 2006, ISA Server 2004 veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, Orta Business Edition için Microsoft Exchange sunucusuna yayımlama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 837354 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu makalede, Microsoft ınternet Security and Acceleration (ISA) Server 2006, ISA Server 2004 veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, Orta Business Edition ve Microsoft Outlook Web Access'i birlikte Outlook Web Access sunucuları için Gelişmiş güvenlik sağlamak üzere nasıl anlatılır.

Daha fazla bilgi

ISA Server veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, Orta Business Edition ve Outlook Web Eri?imi, Outlook Web Eri?imi sunucuların güvenliğini geliştirmek için birlikte çalışır. Outlook Web Access'te aşağıdaki öğeler Web tarayıcı erişimi sağlar:
 • E-posta iletileri
 • Grup zamanlaması dahil olmak üzere zamanlama
 • Kişiler
 • Microsoft Exchange depolama sistem klasörlerinde depolanan ortak bilgileri


Outlook Web Eri?imi, kullanıcıların uzak, ev ve geçici olarak kullanılır. ISA Server veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, Orta Business Edition'ı kullanarak Outlook Web Access sunucuları yayımladığınızda, ad ve Outlook Web Access sunucusunun IP adresini kullanıcı tarafından erişilemediğinden, Outlook Web Access sunucusunun doğrudan dış erişimden korumaya yardımcı olur.

Kullanıcı, ISA Server veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, bilgisayar Orta Business Edition ve ISA Server veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, Orta Business Edition eriştiği sonra Outlook Web Access sunucusunun isteği iletir. Bu davranış, yapılandırılmış olan ISA Server veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, Orta Business Edition posta sunucu yayımlama kuralı izler.

ISA Server veya Microsoft Forefront tehdit yönetimi Gateway, özellik de yayımlama Orta Business Edition Outlook Web Access'i Outlook Mobile Access ve Exchange ActiveSync yayımlamak sağlar.

Outlook Mobile Access kullanıcıların taşınabilir aygıtlar Outlook'a erişim sağlar. Exchange ActiveSync kullandığınızda, Windows Mobile 2003 yazılımı için Pocket PC Phone Edition da dahil olmak üzere, Pocket PC ve Smartphone için Windows Mobile 2003 yazılımı Microsoft Windows Mobile tabanlı aygıtlar'dan Exchange posta kutularına eşitleyebilirsiniz. Exchange ActiveSync, yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Web yayımı ve sunucu yayımlama senaryoları hakkında ve yayımlama yapılandırma ile ilgili sorunları giderme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=60379
Outlook Web Access Server Publishing ISA Server hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=48907
Outlook Web Access Server Publishing ISA Server 2004 Enterprise Edition hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=48908
ISA Server üzerinden Outlook Web Access yayımlama yordamları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=58800
ISA Server bilgisayarının kullanıcı kimlik doğrulaması için istemci sertifikası kullanarak Outlook Web Eri?imi yayımlama hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=60380
Outlook Web Access sunucularında dış istemcilerinden gelen Outlook Web Access istekleri kimlik doğrulaması için form tabanlı kimlik doğrulamasını kullanarak, kuralları yayımlama posta sunucusu yayımlama hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=60381
Ilgili Microsoft Windows Server 2003 ortak anahtar altyapısı (PKI) daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/technologies/pki/default.mspx
<a1>Server</a1> 2003, Outlook Web Access özelliklerini yönetmek ve ile Outlook Web Access istemcileri form tabanlı kimlik doğrulaması kullanmak, Exchange hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
830827Exchange Server 2003'te Outlook Web Access özellikleri nasıl yönetilir

Özellikler

Makale numarası: 837354 - Last Review: 4 Aralık 2007 Salı - Gözden geçirme: 7.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
 • Microsoft Forefront Threat Management Gateway, Medium Business Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbisa2006swept kbfirewall kbinfo kbhowtomaster KB837354 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:837354

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com