Jak blokovat provoz z internetové hudby, sdílení služba Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 837447 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje, jak zabránit přenosy z internetové sdílení hudby prostředek, jako je Napster, procházející Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition.

Další informace

Zabránit uživatelům v přístupu k prostředek pomocí Internetu pomocí brány Management Microsoft Forefront hrozby, střední Business Edition můžete použít několik metod. Při tomto článku používá jako příklad Napster.com, můžete použít metody, které jsou popsány v tomto článku k odepření přístupu k různým zdrojům internetové.

Metoda 1: Použití sady název domény

Vytvoření pravidla přístupu k odepření přístupu k konkrétní cíl, který vyžaduje služba založená na Internetu pro počáteční přihlašování. Vytvoření pravidla přístupu, vytvořte nejprve názvu domény nastavte prvek zásad pro místo určení. Pomocí této sady název domény k odepření přístupu k určité doméně nebo přesměrovat požadavek klienta na vnitřní Internet přístup zásady webová stránka aplikace. Chcete-li vytvořit prvku domény název množiny zásady a pravidla pro přístup k, postupujte takto:
 1. Spustit Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition Management a připojte se k vaší Microsoft Forefront hrozby správa brány, počítač střední Business Edition Server Pokud není již nejste připojeni.
 2. Rozbalte položku Servername, kde Servername je název vašeho Microsoft Forefront hrozby správa brány, v střední Business Edition Server počítače a potom klepněte na položku Zásad brány firewall.
 3. Klepněte na kartu panel, klepněte na Objekty sítě, klepněte na příkaz Nový a klepněte na tlačítko Nastavit název domény.
 4. Do pole název zadejte název prvek zásad nastavit název domény.
 5. Klepněte na příkaz Nový a potom zadejte název domény, který má tento prvek zásad definovat. Například zadejte *. napster.com.
 6. Klepněte na tlačítko OK.
 7. Klepněte na kartu úlohy a klepněte na ikonu Vytvořit nové pravidlo přístupu.
 8. Zadejte název pravidla přístupu a potom klepněte na tlačítko Další.
 9. Ponechte vybranou možnost Odepřít a potom klepněte na tlačítko Další.
 10. Ponechte vybranou v seznamu že toto pravidlo platí provšechny odchozí přenosy možnost a potom klepněte na tlačítko Další.
 11. Klepněte na tlačítko Přidat klepněte na příkaz sítě subjekt, který chcete zabránit v přístupu k určité služby sítě Internet, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít. Například pokud chcete zabránit všem uživatelům, kteří jsou připojeni k interní síti z přístup k Napster.com, rozbalte sítě, klepněte na interní, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít.
 12. Klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 13. Rozbalte položku Sady název domény, klepněte na tlačítko nové sady název domény, které vytvořili, klepněte na tlačítko Přidat a klepněte na tlačítko Zavřít.
 14. Klepněte na tlačítko Další, neměňte výchozí nastavení uživatele All Users je uvedena v poli Toto pravidlo platí pro požadavky z následující sady uživatelů, klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Dokončit.
 15. Pokud chcete přesměrovat požadavek klienta na vnitřní Internet přístup zásady webová stránka aplikace, postupujte takto:
  1. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku nové pravidlo přístupu, kterou jste vytvořili a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
  2. Klepněte na kartu Akce, klepnutím zaškrtněte políčko přesměrovat HTTP požadavky na tuto webovou stránku, zadejte adresu URL webové stránky a klepněte na tlačítko OK.
 16. Klepněte na tlačítko použít uložte změny a aktualizovat zásady brány firewall a pak klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: Pokud máte další pravidla přístupu, které jsou uvedeny před toto pravidlo na kartě Zásady brány firewall, budete muset toto pravidlo nahoru. Tuto akci zajistíte, že toto pravidlo je vynuceno před ostatní pravidla "Povolit" povolení přístupu ke službě Internet, který chcete omezit. Pravidla pro přístup k posunout výš, klepněte na pravidlo pravým tlačítkem a potom klepněte na tlačítko Nahoru. Poté, co jste upravili pravidla hierarchie, klepněte na tlačítko použít uložte změny a aktualizovat zásady brány firewall a klepněte na tlačítko OK.

Metoda 2: Použití typu obsahu

Chcete-li vytvořit pravidlo přístupu, které zakazuje typu obsahu ve formátu MP3, postupujte takto:
 1. Spustit Microsoft Forefront hrozby správa brány, střední Business Edition Management a připojte se k vaší Microsoft Forefront hrozby správa brány, počítač střední Business Edition Server Pokud není již nejste připojeni.
 2. Rozbalte položku Servername a klepněte na položku Zásad brány firewall.
 3. Klepněte na kartu panel, klepněte na tlačítko Typy obsahu a poté klepněte na tlačítko Nový.
 4. Do pole název zadejte název typu obsahu ve formátu MP3.
 5. V seznamu dostupné typy klepněte MP3 a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 6. Klepněte na tlačítko OK.
 7. Klepněte na kartu úlohy a klepněte na ikonu Vytvořit nové pravidlo přístupu.
 8. Zadejte název pravidla přístupu a potom klepněte na tlačítko Další.
 9. Ponechte vybranou možnost Odepřít a potom klepněte na tlačítko Další.
 10. Ponechte vybranou v seznamu že toto pravidlo platí provšechny odchozí přenosy možnost a potom klepněte na tlačítko Další.
 11. Klepněte na tlačítko Přidat klepněte na příkaz sítě subjekt, který chcete zabránit v přístupu k určité služby sítě Internet, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít. Například pokud chcete zabránit všem uživatelům, kteří jsou připojeni k interní síti ve stahování souborů MP3, rozbalte sítě, klepněte na interní, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít.
 12. Klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 13. Rozbalte sítě, klepněte na možnost externí, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít.
 14. Klepněte na tlačítko Další, ponechte výchozí sadu uživatele All Users uvedena v poli Toto pravidlo platí pro požadavky z následující uživatel sady, klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Dokončit.
 15. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku nové pravidlo přístupu, kterou jste vytvořili a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 16. Klepněte na kartu Typy obsahu a klepněte na vybrané typy obsahu.
 17. V seznamu typy obsahu klepnutím zaškrtněte políčko, které odpovídá nový typ obsahu, kterou jste vytvořili pro soubory ve formátu MP3 a klepněte na tlačítko OK.
 18. Klepnutím na tlačítko použít uložte změny a zásady brány firewall aktualizace a klepněte na tlačítko OK.
Poznámka: Při vytváření obsahu filtru, jsou filtrovány pouze přenosy HTTP. Proto mohou zablokovány nejsou některé programy pro sdílení souborů peer-to-peer.

Metoda 3: Použití definice protokolu

Odepřít přístup k prostředku sítě Internet pomocí definice protokolu. Služby Sdílení souborů použít konkrétního portu pro jejich počáteční připojení. Například Napster používá TCP port 8875 pro počáteční připojení a vyjednána místního souboru sdílení portu služby pro jednotlivá připojení. Program Sledování sítě můžete použít k určení portů, používaných v určitém programu pro počáteční připojení.

Poznámka: Určit správný port, který služba používá pro jeho počáteční připojení při konfiguraci definice protokolu. Tyto porty mohou změnit.

Po získání nejnovější informace o port nebo porty, které se používají pro odchozí připojení, vytvořte pravidlo přístupu k odepření přístupu k definici určitého protokolu. Definice protokolu bude mít nastavení, která jsou podobná následující:
Číslo portu: 8875 (nebo jiné)
Typ protokolu: TCP
Směr: Outbound
Chcete-li vytvořit pravidlo přístupu, který je založen na definici protokolu, postupujte takto:
 1. Spustit Microsoft Forefront hrozby správa brány, Správa střední Business Edition a připojte se k vaší Microsoft Forefront hrozby správa brány, počítač střední Business Edition Server Pokud není již nejste připojeni.
 2. Rozbalte položku Servername a klepněte na položku Zásad brány firewall.
 3. Klepněte na kartu panel, klepněte protokoly, klepněte na příkaz Nový a pak klepněte na položku protokol.
 4. Do pole název zadejte název definice protokolu a potom klepněte na tlačítko Další.
 5. Klepněte na příkaz Nový, ponechte vybranou v seznamu Typ protokoluTCP možnost, ponechte vybranou v seznamu směrodchozí možnost, zadejte číslo portu, který chcete definovat v poli od a do pole a klepněte na tlačítko OK.
 6. Klepněte dvakrát na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Dokončit.
 7. Klepněte na kartu úlohy a klepněte na ikonu Vytvořit nové pravidlo přístupu.
 8. Zadejte název pravidla přístupu a potom klepněte na tlačítko Další.
 9. Ponechte vybranou možnost Odepřít a potom klepněte na tlačítko Další.
 10. V seznamu Toto pravidlo platí provybrané protokoly klepněte a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 11. Rozbalte Definovaných uživatelem, klepněte na možnost nové definice protokolu, který jste vytvořili, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít.
 12. Klepněte na tlačítko Další, klepněte na tlačítko Přidat, klepněte na tlačítko síť entity, které chcete zabránit v přístupu k určité služby sítě Internet, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít. Například pokud chcete zabránit všem uživatelům, kteří jsou připojeni k interní síti v připojení k portu určité služby, rozbalte sítě, klepněte na interní, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít.
 13. Klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 14. Rozbalte sítě, klepněte na možnost externí, klepněte na tlačítko Přidat a potom klepněte na tlačítko Zavřít.
 15. Klepněte na tlačítko Další, ponechte výchozí sadu uživatele All Users uvedena v poli Toto pravidlo platí pro požadavky z následující uživatel sady, klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Dokončit.
 16. Klepněte na tlačítko použít uložte změny a aktualizovat zásady brány firewall a pak klepněte na tlačítko OK.
Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 837447 - Poslední aktualizace: 17. listopadu 2008 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Forefront Threat Management Gateway, Medium Business Edition
 • Windows Essential Business Server 2008 Standard
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB837447 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:837447

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com