Jak ustalić wersję używanego oprogramowania Media Center

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 837707 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po zainstalowaniu lub uaktualnieniu systemu Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004 lub Windows Media Center Edition 2005 informacja o numerze wersji wyświetlana we właściwościach otwieranych za pomocą ikony Mój komputer jest nieprawidłowa. Na karcie Ogólne jest wyświetlana informacja „Wersja 2002”.

Przyczyna

Problem jest spowodowany tym, że uaktualnienie do systemu Windows XP Media Center Edition 2004 lub Windows Media Center Edition 2005 nie powoduje zmiany informacji wyświetlanych we właściwościach otwieranych za pomocą Mój komputer.

Obejście problemu

Aby uzyskać informacje o wersji systemu Windows XP Media Center Edition, wykonaj następujące kroki:
  1. Uruchom program Windows Media Center.
  2. W menu Ustawienia kliknij kartę Ogólne.
  3. Przewiń w dół, a następnie kliknij polecenie Media Center — informacje.

    Zostanie wyświetlony numer wersji uruchomionej aplikacji.

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych na początku tego artykułu.

Więcej informacji

Ponieważ oprogramowanie Microsoft Windows XP Media Center Edition 2004 lub Windows Media Center Edition 2005 zostało dostarczone razem z urządzeniem lub systemem, pomoc techniczną dotyczącą tego oprogramowania zapewnia producent sprzętu. Być może producent dostosował instalację oprogramowania przy użyciu unikatowych składników, takich jak specyficzne sterowniki urządzeń, i ustawień opcjonalnych, aby zmaksymalizować wydajność danego sprzętu.

Jeżeli niezbędna jest pomoc techniczna związana z systemem Windows XP Media Center Edition, należy skontaktować się z bezpośrednio z producentem, który może zapewnić najlepszą pomoc techniczną w przypadku oprogramowania zainstalowanego przez niego na danym sprzęcie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web: http://www.microsoft.com/poland/windowsxp/mediacenter/default.mspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 837707 - Ostatnia weryfikacja: 13 marca 2007 - Weryfikacja: 2.1
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition
Słowa kluczowe: 
kbprb KB837707

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com