Rukopisné objekty posunout směrem nahoru a sloučit s objekty rukopis v horní části stránky OneNote 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 837843 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při opakovaně posouvání stránky Microsoft Office OneNote 2003 při vytvoření objektů inkoustu (zápisu nebo kreslení), může Rukopisné objekty směrem k dolní části stránky posunout směrem nahoru a sloučit s objekty rukopis v horní části stránky OneNote 2003 (překryv).

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte Microsoft Office OneNote 2003 Service Pack 1. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
842774Popis aktualizace OneNote 2003 Service Pack 1

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, vypněte Povolit kreslení automatické sloučení možnost před tomuto problému dochází. Chcete-li to provést pro každý inkoust objekty, vyberte objekt inkoustu (výkres) a v nabídce Úpravy klepněte na možnost Povolit kreslení na automatické sloučení vypnout.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 837843 - Poslední aktualizace: 27. července 2006 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office OneNote 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbonenote2003sp1fix kbtshoot kbprb KB837843 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:837843

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com