Mürekkep nesneleri Yukarı Ötele ve OneNote 2003 sayfanın üstüne yakın mürekkep nesneleri ile Birleştir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 837843 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mürekkep nesneleri (yazma veya çizme) oluştururken, sürekli olarak Microsoft Office OneNote 2003 sayfanızı kaydırma yaptığınızda, mürekkep nesneleri sayfanın altına doğru Yukarı Ötele ve OneNote 2003 sayfanızın üstüne yakın mürekkep nesnelerle (Çakışma) birleştirme.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office OneNote 2003 Service Pack 1'i edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
842774OneNote 2003 Service Pack 1'in Açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, devre dışı Ver otomatik olarak birleştirme için çizim sorun oluşmadan önce seçeneği. Her mürekkep nesneleriniz için bunu yapmak için <a0></a0>, (çizim) <a1>mürekkep</a1> nesneyi seçin ve Düzen) menüsünde, İzin çizim için otomatik-birleştirme seçeneği kapatmak için tıklatın.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 837843 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office OneNote 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbonenote2003sp1fix kbtshoot kbprb KB837843 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:837843

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com