Oprava: Evaluation proměnné stále dochází při Zakázat ladění možnost "Povolit vlastnost vyhodnocení v proměnné windows" v Visual Studio .NET 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 837892 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V aplikaci Microsoft Visual Studio .NET 2003 při zakázání možnosti ladění Povolit vyhodnocení vlastnost v proměnné windows a potom ladění projektu, vyhodnocení proměnné stále dochází v Autos okno, okno Locals a okno kukátka.

Poznámka: Ve výjimečných případech může způsobit vyhodnocení vlastnosti statické třídy Visual Studio .NET 2003 přestane reagovat (zablokuje se).

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu chyby v aplikaci Visual Studio .NET 2003. Proto i při zakázána Vlastnost vyhodnocení v proměnné windows povolit ladicí program stále pokusí vyhodnotit proměnné.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci Visual Studio .NET 2003 service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

  Date     Time  Version   Size   File name
  -----------------------------------------------------
  11-Mar-2004 22:06 7.10.4022.0 303,104 Cpde.dll     
  11-Mar-2004 23:03 7.10.4022.0 200,704 Csee.dll     
  11-Mar-2004 22:07 7.10.4022.0 688,128 Vsdebug.dll  

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 837892 - Poslední aktualizace: 25. října 2005 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Enterprise Developer
 • Microsoft Visual Studio .NET 2003 Academic Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbvsnet2003presp1fix kbfix kbqfe kbbug KB837892 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:837892

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com