Při pokusu o přehrávání obsahu online se zobrazí chyba 0xC00D10B3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838101 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu přehrát zvukový obsah nebo video z online prostředku obdržíte jeden následujících chybových zpráv:
0xC00D10B3: nelze přehrát tento soubor. Připojení k Internetu nebo vložte vyměnitelné médium, na kterém je umístěn soubor a potom zkuste soubor přehrát znovu.
Soubor nelze přehrát. Pokud je soubor umístěn v Internetu, připojení k Internetu. Pokud je soubor umístěn vyměnitelné paměťové karty, vložte kartu úložiště.
Nelze přehrát všechny položky v seznamu stop. Další informace klepněte pravým tlačítkem myši položku nelze přehrát, a potom klepněte na tlačítko Podrobnosti chyby.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože přehrávač Microsoft se automaticky pokusí rozpoznat, zda přehrávač připojen k síti. Pokud přehrávač nemůže rozpoznat síťové připojení a zkuste přehrát obsah online, obdržíte chyba je uvedena v "příznaky".

Tento problém bude pravděpodobně dojít, pokud je prohlížeč nastaven na Pracovat Offline. Některé brány firewall může také způsobit problémy vzniklé v této chybě.

Řešení

Vynutit přehrávač vždy předpokládá, že přehrávač připojen k síti, postupujte takto:
  1. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Možnosti.
  2. Na kartě Přehrávač v části nastavení přehrávače zaškrtněte políčko připojit k Internetu (přepíše další příkazy).
Poznámka: Také pravděpodobně moci spustit Průvodce připojením k Internetu potvrďte metodu použít k připojení k Internetu. Spusťte tohoto průvodce, klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte icwconn1.exe a potom klepněte na tlačítko OK. Pokud máte bránu firewall, naleznete na následující web společnosti Microsoft zkontrolujte, zda jsou správné porty otevřené:
http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/forpros/serve/firewall.aspx#PortAllocation

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

Další informace o možnosti připojit k Internetu (přepíše další příkazy) je následující:
  • Tato možnost určuje, zda Přehrávač je připojen k Internetu, i když jsou další funkce zapnuta. Například připojit, i když je zapnutá možnost Pracovat Offline.
  • Když vyberete tuto možnost, jsou provádění zda, když je počítač online můžete vždy připojit funkcím přehrávače, které vyžadují připojení k Internetu. Můžete například připojit Médii.

Vlastnosti

ID článku: 838101 - Poslední aktualizace: 17. listopadu 2006 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series for Windows XP
  • Microsoft Windows Media Player 10
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB838101 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:838101

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com