Seznam oprav pro systém Windows XP Media Center Edition v aktualizaci Service Pack 2 systému Windows XP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838193 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje aktualizace scénáře, které jsou adresovány Windows XP Service Pack 2 (SP2) a Windows XP Media Center Edition problémy.

Další informace o problémech, které jsou vyřešeny v aktualizaci Windows XP SP2 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
811113Seznam oprav zahrnutých v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows XP

Další informace

Adresy následující potíže související se Windows XP Media Center Edition Windows XP SP2 a aktualizace scénáře:

Využití PROCESORU je zvýšeno při instalaci důležité aktualizace 830786

Po instalaci důležité aktualizace, která je popsána v článku 830786 zvýšení může využití PROCESORU na 100 procent co v některých počítačích při sledovat živé televizní vysílání. Některé programy mohou být pomalé odpovědět nebo přestane reagovat (zablokuje se).


830786Důležitá aktualizace pro systém Windows XP Media Center Edition 2004 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Kanály jsou chybějící po skenování kanálu

Při inicializaci skenování kanálu DVB-T k identifikaci televizní vysílání, které mohou přijímat několik stanicemi chybí vodítko. Obvykle jsou často chybí hlavní stanicemi BBC.

Vlastnosti

ID článku: 838193 - Poslední aktualizace: 25. srpna 2004 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition Service Pack 2 (SP2)
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbbug kbinfo KB838193 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:838193

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com