Windows XP Tablet PC Edition 2005'deki düzeltmelerin listesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 838194 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005'te giderilen sorunlara yönelik düzeltmelerin yanı sıra listeler.

Tablet olmayan Windows XP SP2'de giderilen sorunlar hakkında ek bilgi için BILGISAYAR özgü Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
811113Windows XP Service Pack 2'deki düzeltmelerin listesi (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Windows XP SP2'yi edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Daha fazla bilgi

Windows XP Tablet PC Edition 2005, aşağıdaki sorunları giderir.

Güncelleştirme yüklemeleri için Single-ımage Deployment destekleniyor

Windows XP Tablet PC Edition'ı bir Windows XP Professional gerçekleştirilmesidir ya da tümleşik görüntüden geçirmek için Tablet PC Single-ımage Deployment özelliğini kullanabilirsiniz. Bunu yaptığınızda, işletim sistemi sürüm bilgileri doğru olarak ayarlanmamış. Bu nedenle, marka bilgisi için Windows XP Tablet PC Edition değiştirmez. Bu nedenle, gereksinim duydukları GetSystemMetrics işlevi, Tablet PC gibi işletim sistemi sürümü döndürür, programlar çalışmaz. Bu sorun, bazı programların çalışmamasına neden olabilir veya programları yüklenmesini engelleyebilir. Bu sorun, Windows XP Tablet PC Edition için ilk başlatma işleminden sonra görüntü geçirilecek Tablet.txt Sysprep.inf ve Cmdlines.txt dosyalarını mantığı eklemek oluşur.

Kullanıcı aracı dizesi bilgileri, Tablet PC istemcilerini tanımlamak kullanılabilir değil

Özel bir HTTP Web ve ASP programını bir Tablet PC tabanlı bir istemcide çalıştığı Microsoft ınternet Explorer sürümünü belirleyemiyor.

Login klavye göründükten sonra kalemi çalışmıyor

Kalemi, Tablet PC Login klavye görüntülendikten sonra çalışmaz. Bu nedenle, Windows XP Tablet PC Edition tabanlı bilgisayarınızı Login klavyeyi kullanarak oturum açamazsınız. Bu sorun yalnızca arasıra ortaya çıkabilir. Bu sorun hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
829355Windows XP Tablet PC için oturum açmaya çalıştığınızda, kalem çalışmıyor

PowerPoint, bir slayt gösterisine ek açıklama sonra beklenmedik biçimde sonlandırılıyor

Slayt Gösterisi Kalem Microsoft PowerPoint 2002 veya sonraki sürümlerini kullandığınızda, beklenmedik şekilde sonlandırılabilir (çökebilir). Genellikle, slayt gösterinize eklemek için kalemi kullanın veya önceki ve sonraki slaytlar arasında taşıdığınızda bu sorun oluşur.

Kalemi kullandığınızda erişim ihlali oluşuyor

Belirli programları ile Tablet kalemini kullandığınızda, bir erişim ihlali oluşabilir ve program beklenmedik şekilde sonlandırılabilir.

Programları tablet kalemini kullanırken beklenmedik biçimde sonlandırılıyor

Tablet kaleminizin bir Microsoft Office programı veya MSN Messenger gibi bir program kullandığınızda, program bazen beklenmedik şekilde sonlandırılabilir. Program kapatılıyor olduğunda, kalem veya işaretçiyi bir pencere üzerinde taşıdığınızda bu sorun oluşabilir.

Programlar kararsız çalışmak veya beklenmedik biçimde sonlandırılıyor

Programlar hatalı çalışabilir veya Windows XP Tablet PC Edition çalıştıran bir bilgisayarda beklenmedik biçimde sonlandırılabilir. Bu sorun, Tablet PC Giriş Paneli (Tiptsf.dll) bileşeni doğru şekilde belirli senaryolarda yüklenmemiş nedeniyle oluşur. Bu sorun hakkında ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
827220Programları kapatın veya kararsız beklenmedik şekilde Tablet PC'DE çalışmayabilir

Önceki slayda için küçük resim dokunduğunuzda, PowerPoint'in beklenmedik biçimde sonlandırılıyor

Yeni bir slayt eklemek için PowerPoint 2003'teki kalem kullandıktan sonra PowerPoint'in önceki slayda için küçük resim dokunduğunuzda beklenmedik biçimde sonlandırılabilir.

Tablet PC işletim sistemi sürümü doğru Active Directory'de gösterilmez

Windows XP Tablet PC Edition çalıştıran bir bilgisayar bir Active Directory tabanlı etki alanına katıldığında, bilgisayar Active Directory ile Windows XP Professional işletim sistemi olarak görünür. Active Directory Kullanıcıları ve Bilgisayarları'nda bilgisayar özellikleri açmak ve açtığınızda işletim sistemi sekmesinde, Windows XP Professional ' ı tıklatın adı kutusunda görünür.

Kalem Tablet PC, hazırda bekleme durumundan geri çağrıldıktan sonra çalışmıyor

Windows XP Tablet PC Edition tabanlı bilgisayarınızı hazırda bekleme modundan geri çağırdıktan sonra kalemi çalışmaz.

Özellikler

Makale numarası: 838194 - Last Review: 10 Kasım 2004 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbinfo kbfix kbbug KB838194 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:838194

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com