Windows XP Service Pack 2'deki Kur düzeltmelerinin listesi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 838204 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede, Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) giderilen güncelleştirme senaryoları ve Kur sorunları açıklar.

Windows XP Service Pack 2'de giderilen sorunlar hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
811113Windows XP Service Pack 2'nin içerdiği düzeltmelerin listesi
Windows XP Service Pack 2'yi edinme hakkında ek bilgi için, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389en son Windows XP hizmet paketi nasıl elde edilir

Daha fazla bilgi

Windows XP SP2 adresleri ilgili tüm aşağıdaki sorunlar ve güncelleştirmenin senaryoları.

Sysprep - reseal - mini komutu çalıştırdığınızda, varsayılan kullanıcı profili güncelleştirilmedi

Sysprep - reseal - mini</a0> komutunu çalıştırarak, yeni kullanıcılar için özel ayarlar oluşturabilirsiniz. Sysprep - reseal - mini</a0> komutu, yönetici profilinden ayarları varsayılan kullanıcı profiline kopyalar. Ancak, bunu yaptığınızda, varsayılan kullanıcı profili ayarları güncelleştirilmedi görebilirsiniz. Oluşturduğunuz bir yeni kullanıcı profili ve ardından yeni bir kullanıcı olarak oturum açın, özel ayarlar, kullanıcı profiline uygulanmaz.

NTLDR dosyasını sürümünü incelemek için Kur programını güncelleştirmek

Bu güncelleştirme, Ntldr dosyasını bilgisayarda yüklü olan sürümünü incelemek için Windows XP Kur programı değiştirir. NTLDR dosyası incelenerek, Kur programını çift önyükleme veya çoklu önyükleme işletim sistemlerini kullanacak şekilde yapılandırılmış olan bilgisayarlarda bir dosyanın önceki bir sürümle dosyasının sonraki bir sürümü üzerine yazmalarını engeller. Örneğin, Windows XP CD-bir bölüme yükleyin ve Ntldr dosyasını, bilgisayarda yüklü olan sürümü daha yeni bir dosya sürümü ile değiştirilir, farklı bir bölüme yüklenmiş olan işletim sistemi başlatılamıyor.

Güncelleştirme Otomatik Güncelleştirmeler özelliğini açmak için kullanıcıları uyaran sayfa görüntülenip görüntülenmeyeceğini denetler, Giden Kutusu deneyimi (OOBE) özelliği

Bu güncelleştirme, Windows XP out-ın-Box Experience (OOBE) için bir özellik içerir. Bu özellik, sayfa Otomatik Güncelleştirmeler özelliğini açmak için kullanıcıları uyaran görüntülenip görüntülenmeyeceğini denetleme sağlar.

Sayfayı görüntülemek istiyorsanız, SKIPAUTOUPDATE girdisinin değeri, Oobeinfo.ini dosyasının [Options] bölümüne 1 olarak ayarlayın.

Sayfayı görüntülemek, SKIPAUTOUPDATE girdiyi kaldırın veya SKIPAUTOUPDATE girdisi 0 (sıfır) ayarlayın.

FileName dosya yüklenemedi. Katılımsız yükleme gerçekleştirdiğinizde hata kodu 18. "hata iletisi

Ne zaman Windows XP'nin katılımsız bir yükleme gerçekleştirmeye ve Unattend.txt dosyasını içeren OEMPreinstall = Yes komut girişi, Kur, Kur programı aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
FileName dosya yüklenemedi. 18 Hata kodudur. Kur devam edemiyor. Devam etmek için bir tuşa basın.
Bu sorun, bilgisayarın sanal disk OEM özelliğini destekleyip ve Unattend.txt dosyasını önceden yüklenmiş için dosyaları belirtirsiniz oluşur. Bu koşullar altında Kur yükleyici programı OEM sanal disk özelliği üçüncü taraf aygıt sürücüleri bulmak için kullanmaz.

Not Sanal disk OEM özelliği, çeşitli özgün donatım üreticileri tarafından oluşturulmuş. Bu özellik sanal disk katılımsız yüklemeler kullanmak için üçüncü taraf sürücüleri yüklemesini sağlar.

Geçici dosyalar için eşlenen sürücüler ayıklanır

Hizmet paketlerini yüklediğinizde veya düzeltme veya güncelleştirme uyguladığınızda, geçici dosyaları eşlenen sürücülere ayıklanır görebilirsiniz. Geçici dosyalar, Windows XP SP2 yüklediğinizde, yerel sürücülere ayıklanır.

"Dosya plylst9.wp_ kopyalanırken bir hata oluştu" hata iletisi, bir hizmet paketi yüklediğinizde

Bir hizmet paketi yüklediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Dosya plylst9.wp_ kopyalanırken bir hata oluştu.
Dosya hedef dizine kopyalanamıyor.
Işlemi yeniden denemek için Yeniden Dene'yi tıklatın veya iptal'i tıklatın.

Kullanarak yeni işlevsellik / komut satırı anahtarı tümleştirebilirsiniz.

Windows XP SP2, düzeltmeler, Windows yükleme kaynak dosyalarıyla tümleştirmek için / integrate komut satırı anahtarını kullanmanızı sağlayan yeni işlevler içerir. Yazılım güncelleştirmeleri, güvenlik güncelleştirmeleri, kritik güncelleştirmeler ve düzeltmeler, Windows yükleme kaynak dosyalarını Kur programı olarak Update.exe'yi gibi tümleştirmek için yeni / integrate anahtarını kullanabilirsiniz.

Bir yazılım güncelleştirmesini Windows yükleme kaynak dosyalarıyla tümleştirir tümleştirme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
828930Yazılım güncelleştirmeleri Windows yükleme kaynağı dosyalarınızla nasıl tümleştirilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
832475Windows yazılım güncelleştirmelerine yönelik paket yükleyicisindeki yeni özelliklerin açıklaması

Dağıtım kullanan komut dosyaları dosyaları ER anahtarı, genişletilmiş hata bildirimini döndürmeyebilir

Bir dağıtım komut dosyası ile birlikte - ER anahtarını kullandığınızda, doğru genişletilmiş hata hatalar hakkında bilgi bildirim almayabilirsiniz. Bu sorun, Update.exe çift modlu düzeltme paketleri ile birlikte kullandığınızda oluşabilir.

Yanlış anahtarları'nı kullandığınızda, BIR "STATUS_USER_CANCELLED" iletisi döner

Bir güncelleştirmeyi uygulamak için yanlış anahtarları'nı kullandığınızda, Update.exe "STATUS_USER_CANCELLED" bir ileti döndürebilir.

Özellikler

Makale numarası: 838204 - Last Review: 27 Eylül 2004 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kberrmsg KB838204 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:838204

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com