Microsoft Data Access Components (MDAC) seznam oprav v aktualizaci Service Pack 2 a Windows XP Tablet PC Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838209 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek obsahuje seznam problémů Data Access Components (MDAC) a aktualizace scénáře, které jsou adresovány v Windows XP Service Pack 2 (SP2) a Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Další informace o problémech, které jsou v systému Windows XP s aktualizací SP2 vyřešeny, získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
811113Seznam oprav zahrnutých v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows XP
Další informace o možnostech získání systému Windows XP s aktualizací SP2 naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Další informace

Aktualizace odebrat soubory Dbmadsn.dll a Dbmsvinn.dll

Soubor Dbmadsn.dll pro AppleTalk a Dbmsvinn.dll souboru pro Banyan Virtual integrované Network Service (VINES) jsou odebrány při instalaci aktualizace Windows XP SP2.

Aktualizace povolit pouze důvěryhodné weby a místní počítač přístup na pevný disk pomocí ActiveX Data Objects (ADO)

V MDAC 2.81 pouze důvěryhodné weby a místního počítače slouží ADO přístup k místním pevném disku. (MDAC 2.81 je součástí systému Windows XP SP2.)

Připojení k databázi Oracle je stále k dispozici ve fondu připojení po ukončení připojení

Pokud připojení k databázi Oracle pomocí zprostředkovatele Microsoft OLE DB pro Oracle (MSDAORA), koncový připojení na straně serveru pomocí příkazového řádku Vlastnosti Session Kill systému a pak ukončete program klient připojení je ukončeno je stále k dispozici ve fondu připojení. Když klientský program otevře nové připojení, připojení je ukončeno může být načtena z fondu připojení. Proto nové připojení nefunguje správně. Tento problém je opraven v systému Windows XP SP2.

Aktualizace odebrat limity pro velikost textu a počet řádků zprostředkovatele obrazce

V MDAC 2.81 jsou odebrány limit velikosti textu a limit počtu řádků v zprostředkovatel obrazce. (MDAC 2.81 je součástí systému Windows XP SP2.)

Nelze zobrazit ani upravit všechny názvy zdrojů dat (DSN), které jsou uvedeny v nástroji Správce zdrojů dat ODBC

Nástroj Správce zdrojů dat ODBC zobrazí pouze počet DSN. Pokud jste vytvořili mnoho DSN, můžete najít nelze zobrazit ani upravit DSN, který jste vytvořili pomocí nástroje Správce zdrojů dat ODBC. Tento problém je opraven v systému Windows XP SP2.

Chybová zpráva "Nedostatek základní tabulky informace pro aktualizaci nebo obnovení" při volání metody UpdateBatch objektu ADO Recordset

Při použití InfoPlus (Open Database Connectivity) ODBC objekt ovladač volání metody UpdateBatch klienta ADO Recordset, může se zobrazit následující chybová zpráva:
Informace o nedostatečné základní tabulky pro aktualizaci nebo obnovení.
Tento problém je opraven v systému Windows XP SP2.

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 838209 - Poslední aktualizace: 10. listopadu 2004 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Home Edition Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbtshoot kberrmsg kbfix kbbug KB838209 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:838209

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com