Seznam oprav základního operačního systému v aktualizaci Service Pack 2 a Windows XP Tablet PC Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838213 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek obsahuje seznam problémů základního operačního systému a aktualizace scénářů, které jsou adresovány v Windows XP Service Pack 2 (SP2) a Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Další informace o problémech, které jsou v systému Windows XP s aktualizací SP2 vyřešeny, získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
811113Seznam oprav v systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Další informace

Problémy základního operačního systému a aktualizace scénáře, které jsou adresovány v systému Windows XP SP2 jsou uvedeny v následujícím seznamu:

Aktualizace změnit délku řetězce, který se používá v Rtllnit * řetězce funkce


Tato aktualizace mění délku řetězce, který se používá v RtlInit * řetězec funguje tak, aby tyto funkce lze použít znaky MAX_USHORT.

Chybová zpráva "Stop 0x00000051" dochází při načtení podregistru do registru.


Při načtení podregistru do registru v systému Windows XP systém Windows XP přestane reagovat a zobrazí chybová zpráva stop podobná následující:
Stop 0x00000051 (0x0000000d, 0xc000000e, 0x00000000, 0xe10db000) REGISTRY chyba
Tento problém může dojít, pokud neodpovídající pořadové číslo souboru podregistru.

Aktualizace přidat informace o nastavení BEZE "Úvodní k Windows" obrazovky, které se zobrazí při spuštění instalačního programu


Při spuštění instalačního programu možnost Další informace o procesu instalace se zobrazí v Chcete provést? seznamu je zobrazena na obrazovce Vítá vás systém Windows. Klepněte na tlačítko Další informace o procesu instalace můžete zobrazit dokumentaci k verzi pro systém Windows XP. Dokumentace k vydání obsahuje poznámky k verzi, instalační program pokyny a informace o instalaci systému Windows XP a upgradu počítače na systém Windows XP.

Aktualizace přidat Instalační služba Windows Installer verze 3.0 BEZE


Tato aktualizace přidá BEZE Instalační služba Windows Installer verze 3.0.

Aktualizace funkce Out-of-Box Experience (OOBE), kde výzva, zda chcete zapnout funkci Automatické aktualizace


Tato aktualizace zahrnuje aktualizaci funkce Out-of-Box Experience (OOBE), kde výzva, zda chcete zapnout funkce Automatické aktualizace. Při prvním restartování počítače po spuštění instalačního programu nainstalovat systém Windows XP v počítači zobrazí výzva.

Aktualizace funkce Out-of-Box Experience (OOBE), kde nejsou vyzváni zapnout automatické aktualizace, pokud upgradujete počítač na systém Windows XP SP2 z počítače je spuštěna funkce připojení ke vzdálené ploše


Toto je aktualizace k funkci Out-of-Box Experience (OOBE), kde stránky zobrazí výzvu k zapnutí automatické aktualizace není zobrazena Pokud upgradujete počítač na systém Windows XP SP2 z počítače je spuštěna funkce připojení ke vzdálené ploše. Pokud se zobrazí stránka s výzvou k zapnutí funkce Automatické aktualizace nelze použít funkci připojení vzdálené plochy připojit k počítači. Není zobrazena stránka můžete tedy pomocí funkce připojení ke vzdálené ploše připojit a přihlásit se k počítači.

Aktualizace funkce Out-of-Box Experience (OOBE), kde nejsou vyzváni zapnout automatické aktualizace, pokud upgradu počítače na Windows XP SP2 a program čtení obrazovky, jako například okno oči nainstalované v počítači.


Toto je aktualizace k funkci Out-of-Box Experience (OOBE), kde stránka vyzve zapnout automatické aktualizace není zobrazena pokud jsou splněny následující podmínky:
  1. Počítač inovujete na systém Windows XP SP2 z počítače je spuštěna funkce připojení ke vzdálené ploše.
  2. Nástroje usnadnění například GW Micro okno Eyes obrazovky čtecí program nainstalován v počítači.
Stránky, které vás vyzve zapnout automatické aktualizace zobrazena, nelze spustit program čtenáře obrazovky okno oči a pomocí programu nelze zobrazit na obrazovce. Proto zobrazením není na stránce, můžete získat přístup k programu čtenáře obrazovky okno oči.

Další informace o změnách funkcí v systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2 naleznete v dokumentu Changes to functionality in Windows XP Service Pack 2 (Změny funkcí v systému Windows XP s aktualizací Service Pack 2). Zobrazení dokumentu "Změny funkce Windows XP Service Pack 2" naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb457151.aspx
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 838213 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional SP2
  • Microsoft Windows XP Home Edition SP2
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition Service Pack 2 (SP2)
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbtshoot kbui kbenvelope kberrmsg kbfix kbbug KB838213 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:838213

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com