Mac OS X kullanıcıları Windows Server 2003 tabanlı bir sunucu üzerindeki Macintosh paylaşılan klasörlerini açamıyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 838331 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mac OS X tabanlı Apple Macintosh bilgisayar kullanıcıları, Macintosh Hizmetleri'ni çalıştıran Microsoft Windows Server 2003 tabanlı bilgisayarınızın Macintosh paylaşılan klasörlerini açamıyor.

Neden

Bu sorun, kullanıcılar yüklü Macintosh için Microsoft kullanıcı kimlik doğrulama modülü (UAM) istemcinin önceki bir sürümü varsa oluşabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Mac OS X istemcilerinizi, Microsoft UAM en son sürümüne yükseltin. UAM'ın en son sürümünü edinme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sayfasını ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/mac/otherproducts/otherproducts.aspx?pid=windows2000sfm
Not Microsoft UAM'ın en son sürümünü de Macintosh işletim sistemi önceki sürümleri için olan aşağıdaki geliştirmeleri sunar:
  • Destek için Apple Anahtarlık Yöneticisi Mac OS 9. 0'da sağlanır.
  • Parola alanı, şimdi standart bir metin kutusu gibi davranır.
  • Microsoft UAM artık yerel olarak 68 K ve PPC bilgisayarlar üzerinde çalışır.

Özellikler

Makale numarası: 838331 - Last Review: 2 Nisan 2004 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Server 2003 Datacenter Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB838331 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:838331

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com