Jak připravit pro instalaci klienta Push serveru Systems Management 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838436 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Chcete použít k nasazení softwaru klienta SMS metodu Push klientskou instalací. Tento článek popisuje, jak připravit pro tento druh zavedení softwaru klienta SMS serveru Microsoft Systems Management Server (SMS) 2003. Provedení příslušné akce podle toho, zda budete instalovat rozšířeného klienta nebo starší klienta:
 • Pro instalaci rozšířeného klienta Ujistěte se, konfigurovat a nastavit jako výchozí alespoň jeden bod správy.

  Poznámka: Instalace rozšířeného klienta v prostředí bez služby Active Directory zadat Advanced Client Network Access klienta.
 • Instalace klienta Legacy určit účet připojení klienta.
 • Buď typ instalace klienta určit instalace klienta Push klienta.

Další informace

Konfigurace bod správy SMS 2003 pro rozšířeného klienta

Než použijete metodu Push klientskou instalací nasazení softwaru klient SMS 2003 Upřesnit musí nakonfigurujte počítač se systému serveru SMS 2003 jako bod správy a zkontrolujte, zda výchozí bod správy je určena pro web:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, klepněte na tlačítko Systems Management Server a klepněte na tlačítko SMS Administrator Console.
 2. Rozšířit Databázi serveru, rozbalte Hierarchii webu, rozbalte položku SiteCode - SiteName, rozbalte položku Nastavení webu, klepněte na Serveru Systems, název serveru v pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Na kartě Správa Point dialogové okno Vlastnosti serveru systému ujistěte, že je zaškrtnuto políčko použít tento systém jako bod správy webu.
 4. Klepněte na tlačítko OK.

Konfigurace správy bod SMS 2003 výchozí pro rozšířeného klienta

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, klepněte na tlačítko Systems Management Server a klepněte na tlačítko SMS Administrator Console.
 2. Rozšířit Databázi serveru, rozbalte Hierarchii webu, rozbalte položku SiteCode - SiteName, rozbalte položku Nastavení webu, klepněte na tlačítko Konfigurace komponent, v pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši na Bod pro správu a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Na kartě Obecné v dialogovém okně Vlastností správy bod klepněte na položku Správa ve skupinovém rámečku výchozí bod pro správu, klepněte na rozevírací seznam vedle název serveru a klepněte na název počítače systému serveru SMS 2003 ze seznamu.
 4. Klepněte na tlačítko OK.

Starší verze klienta připojení klienta

Při instalaci nového webu má rozšířené zabezpečení povoleno SMS automaticky nevytvoří účet připojení klient SMS. Starší klienti použít účet připojení klienta SMS připojit k Client Access Point (CAP) odeslat informace, jako jsou například záznamy dat zjišťování (DDR), zásoby a zprávy o stavu. Server SMS také používá CAP přijímat informace, jako například reklamy a změny konfigurace. Pokud plánujete použít starší klienti rozšířené zabezpečení serveru SMS, musíte vytvořit alespoň jeden účet připojení klienta SMS před instalací starší klienti.

Účty připojení klienta SMS nemáte žádné oprávnění klientského počítače a nemají být členy libovolné skupiny na straně klienta. Nastavit CAP standardní zabezpečení weby automaticky vytvořit účet klientského připojení jako místní účet na CAP. Vytvořit připojení klienta účty jako účty domény a potom sdílet mezi mnoha CAPs. Když toto provedete, minimalizovat počet klienty připojení klienta, je nutné vytvořit a udržovat a zvýšit zabezpečení rozsah jednotlivých účtů připojení klienta. Doporučujeme použít místní účty, kdykoli je to možné.

Konfigurace připojení klienta SMS 2003 starší klienta

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, klepněte na tlačítko Systems Management Server a klepněte na tlačítko SMS Administrator Console.
 2. Rozšířit Databázi serveru, rozbalte Hierarchii webu, rozbalte SiteCode - SiteName, rozbalte položku Nastavení webu, rozbalte Připojení klientů, klepněte pravým tlačítkem myši na klienta, klepněte na tlačítko Nový a klepněte na tlačítko Účet systému Windows.
 3. V dialogovém okně připojení klienta klepněte na tlačítko nastavit.
 4. V dialogovém okně Účet systému Windows zadejte účet pomocí následující formát:
  CAP Server Name\User or Domain\User
 5. Klepněte dvakrát na tlačítko OK.

Klient Push instalace klienta

Pomocí klienta Push instalace účtu můžete nainstalovat klientský software v počítačích při uživatele, který je spuštěna instalace klienta nemá práva místního správce. Můžete použít klientskou instalací Push zavedení softwaru klienta SMS 2003 do následujících operačních systémů:
 • Microsoft Windows NT 4.0 (pouze starší klient)
 • Microsoft Windows 2000
 • Microsoft Windows XP
 • Systém Microsoft Windows Server 2003
Můžete vytvořit více klient Push účtů instalace. Klienti, které nejsou členy domény nelze ověřit účty domény. Pro tyto klienty používáte účty, které jsou místním klientům. Například pokud nastavit standardní účet v každém počítači pro účely správy a všechny účty mají stejné heslo, můžete definovat instalace klienta Push klienta jako %machinename%\account.

Tento účet musí mít pověření pro správu v počítačích, kde bude nainstalovat součásti klienta. Všechny potenciální počítače klienta vyžaduje klientskou instalací Push udělit práva a oprávnění účtu služby SMS (Pokud na webu spuštěna v režimu standardní zabezpečení) nebo účty Push klientskou instalací, které definujete správce.

Konfigurování účtu instalace Push klienta SMS 2003

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, klepněte na příkaz Systems Management Server a potom klepněte na tlačítko SMS Administrator Console.
 2. Rozšířit Databázi na serveru, rozbalte Hierarchii webu rozbalte SiteCode SiteName, rozbalte položku Nastavení webu a klepněte na tlačítko Metody instalace klienta.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši Push klientskou instalací a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 4. Na kartě účty klepněte na tlačítko Přidat.
 5. V dialogovém okně Účet systému Windows zadejte účet pomocí následující formát:
  Domain\User
 6. Klepněte dvakrát na tlačítko OK.

Rozšířené účtu přístupem síťového klienta

Před nasazení softwaru klient SMS 2003 Upřesnit v počítačích, které jsou umístěny v prostředí bez služby Active Directory můžete použít metodu Push klientskou instalací je nutné nakonfigurovat účtu přístupem sítě s klient Upřesnit SMS 2003 pro server SMS 2003. Rozšířený klient Network Access účet je úroveň domény účtu, který vytvoříte pro rozšířené klienty. Určete účet v prostředí bez služby Active Directory účet bude použit přístup k souboru Client.msi a související instalační soubory ze sdílené položky SMSClient na bod správy. Pokud účtu přístupem Advanced síťový klient je k dispozici, server SMS používá pro toto připojení aktuálně přihlášený uživatel, místní systémový účet nebo účet počítače cílového počítače. V této konfiguraci účtu Network Upřesnit klientská slouží podobné účelu na rozšířeného klienta, že účet slouží na klienta Legacy připojení klienta.

Rozšířený klient sítě Access účet musí vždy obsahovat název domény. Předávací zabezpečení není podporována pro tento účet. Účet musí být použít ve více doménách, protože uživatelé chtít použít zdroje z více domén, musí být vzájemně důvěřovat, že na prostředky na všechny domény použit účet nastavena v doménách.

Poznámka: Rozšířený klient používá tento účet také při inzerovaný program musí přístupu ke sdílené položce na serveru než na distribuční bod. Tento účet proto musí mít oprávnění na sdílení přistupuje k inzerovaný program.

Konfigurace Advanced Client Network Access klienta SMS 2003

 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, klepněte na tlačítko Systems Management Server a klepněte na tlačítko SMS Administrator Console.
 2. Rozšířit Databázi serveru, rozbalte Hierarchii webu, rozbalte položku SiteCode - SiteName, rozbalte položku Nastavení webu, klepněte na tlačítko Konfigurace komponent, v pravém podokně klepněte pravým tlačítkem Distribuce softwaru a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Na kartě Obecné dialogového okna Vlastnosti distribuce softwaru klepněte na tlačítko nastavit pod Účtem Access Advanced síťového klienta.
 4. V dialogovém okně Účet systému Windows zadejte název účtu pomocí následující formát:
  Domain\User
 5. Klepněte dvakrát na tlačítko OK.

Odkazy

Další informace o Push klientskou instalací naleznete v kapitole 5, "Principy zabezpečení SMS" a kapitole 10, "Planning Your SMS nasazení a konfigurace" v SMS 2003 Concepts, Planning a Deployment Guide. Chcete-li zobrazit vodítko, naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc179958.aspx

Vlastnosti

ID článku: 838436 - Poslední aktualizace: 27. října 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Systems Management Server 2003 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB838436 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:838436

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com