Oprava: Xsl: for-each prohlášení je dána nadřízeného pole podřízené oblasti určení schématu v BizTalk Server 2004

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838572 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití cykly functoid, podmíněné functoid nebo functoid Hodnotu mapováníxsl: for-each prohlášení je generována v kompilované mapování. Pokud má podřízené pole Cíl schématu neomezeno maximální počet výskytů xsl: for-each prohlášení je dána podřízené pole. Pokud podřízená pole nemá neomezeno maximální počet výskytů xsl: for-each prohlášení je dána nadřízeného pole Podřízená pole.

Však protože různých umístění xsl: for-each prohlášení ovlivnit výsledek mapy, můžete xsl: for-each prohlášení předkládají podřízené pole Cíl schématu, bez ohledu na to zda maximální výskytu podřízené pole je nastavena na hodnotu 1.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft BizTalk Server 2004. Další informace získáte následujícím článku znalostní báze Microsoft:
888751Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro BizTalk Server 2004

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version   Size    File name
  ------------------------------------------------------------------------------------------
  17-Mar-2004 21:14 3.0.5260.0  676,864 Btsxmltools.dll
  17-Mar-2004 20:37 3.0.5260.0  274,432 Microsoft.biztalk.basefunctoids.dll
  17-Mar-2004 21:13 3.0.5260.0   45,056 Microsoft.biztalk.crossreferencing.dll
  17-Mar-2004 20:52 3.0.5260.0   40,960 Microsoft.biztalk.crossreferencingfunctoids.dll
  17-Mar-2004 20:51 3.0.5260.0  249,856 Microsoft.biztalk.mapper.dll
  17-Mar-2004 20:51 3.0.5260.0 1,114,112 Microsoft.biztalk.tom.dll
Poznámka: Z důvodu závislosti souborů nejnovější opravy hotfix, která obsahuje tyto soubory mohou obsahovat další soubory.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Tento problém byl opraven v aktualizaci Service Pack 1 pro BizTalk Server 2004.

Další informace

Po instalaci této opravy hotfix je nutné přidat následující atribut v souboru mapy (.btm):
TreatElementsAsRecords="Yes"
toto nastavení se nezobrazuje v uživatelském rozhraní. Chcete-li přidat tento atribut, musíte upravit soubor mapy v textovém editoru, jako je například Poznámkový blok. Následuje příklad kódu upravený:
<mapsource Name="BizTalk Map" BizTalkServerMapperTool_Version="2.0" Version="2" 
XRange="100" YRange="420" OmitXmlDeclaration="Yes" TreatElementsAsRecords="Yes" 
CopyPIs="No" method="xml"… >
Pokud tento atribut je nastavena na hodnotu Ano, xsl: for-each prohlášení je dána podřízené oblasti určení schématu, bez ohledu na to zda maximální výskytu podřízené pole je nastavena na hodnotu 1.

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací produktů společnosti Microsoft naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 838572 - Poslední aktualizace: 17. července 2006 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Developer Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Partner Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbbiztalk2004-2006swept kbbiztalk2004sp1fix kbqfe kbfix kbbug kbhotfixserver KB838572 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:838572

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com