Programy I-deas 10 a I-deas 11 společnosti UGS jsou v počítači se systémem Microsoft Windows XP lokalizovaným pro některý z východoasijských jazyků pomalejší, než očekáváte

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 838657 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Spouštíte-li v počítači se systémem Microsoft Windows XP lokalizovaným pro některý z východoasijských jazyků programy I-deas 10 a I-deas 11 společnosti UGS, jsou pomalejší, než očekáváte.

Je-li stejný program spuštěn v jazykové verzi systému Microsoft Windows 2000 pro některý z východoasijských jazyků nebo v anglické verzi systému Windows XP, je tak rychlý, jak očekáváte.

Poznámka: Lokalizace, ve kterých se tento problém vyskytuje, zahrnují následující jazyky:
 • Japonština
 • Čínština (tradiční)
 • Čínština (zjednodušená)
 • Korejština

Příčina

Do systému Windows XP je přidán modul Uniscribe, který zpracovává písma používaná ve východoasijských jazycích. Tento problém je způsoben tím, že programy I-deas 10 a I-deas 11 opakovaně volají funkci SetWindowText. Je-li systém Windows XP lokalizován pro některý z východoasijských jazyků, využívá funkce SetWindowText modul Uniscribe, a program proto pracuje pomaleji, než očekáváte.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix dodávaná společností Microsoft. Tato oprava hotfix je však určená pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Instalujte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je k dispozici oprava hotfix ke stažení, na začátku tohoto článku znalostní báze Knowledge Base naleznete oddíl Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení). Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Máte-li jakékoli další dotazy nebo je-li třeba vyřešit nějaké potíže, je možné, že pro ně bude nutné vytvořit samostatný požadavek na služby. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají této konkrétní opravy hotfix, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory a péče o zákazníky společnosti Microsoft a možnost vytvoření samostatného požadavku na služby naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Ve formuláři Hotfix download available (Oprava hotfix ke stažení) jsou uvedeny jazyky, v nichž je oprava hotfix k dispozici. Pokud seznam neobsahuje váš jazyk, znamená to, že daná oprava hotfix v tomto jazyku není k dispozici.

Požadavky

Pro instalaci této opravy hotfix neexistují žádné požadavky.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje žádné další opravy hotfix.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Při zobrazení informací o souboru jsou data a čas převedeny na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete na kartě Časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
Windows XP Service Pack 1
  Datum    Čas  Verze       Velikost Název souboru
  --------------------------------------------------------------
  10. 5. 2005 20:15 5.1.2600.1683  1 822 208 Acgenral.dll   
  10. 5. 2005 20:15 5.1.2600.1683   220 160 Acspecfc.dll   
  10. 5. 2005 20:17           79 020 Apps.chm
  10. 5. 2005 20:15         1 091 978 Sysmain.sdb
Windows XP Service Pack 2
  Datum    Čas  Verze       Velikost Název souboru
  --------------------------------------------------------------
  10. 5. 2005 20:09:00         1 195 550 Sysmain.sdb

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Tato oprava hotfix také zahrnuje vloženou funkci, která programům I-deas 10 a I-deas 11 umožňuje nepoužívat modul Uniscribe.

Poznámka: Tato vložená funkce pracuje pouze s programy I-deas 10 a I-deas 11 společnosti UGS. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 838657 - Poslední aktualizace: 1. prosince 2008 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbwinserv2003sp2fix kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbpubtypekc kbhotfixserver kbqfe KB838657

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com