Komunikat o błędzie "Serwer zwrócił nieprawidłową lub nierozpoznaną odpowiedź" w programie Internet Explorer 6 Z dodatkiem Service Pack 1

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 838893 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Podczas próby użycia usługi programu Microsoft Internet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1), aby wyświetlić stronę sieci Web może pojawić się komunikat o błędzie podobny do następującego:
Serwer zwrócił nieprawidłową lub nierozpoznaną odpowiedź.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli są spełnione następujące warunki:
 • Zainstalowaniu zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla Internet Explorer MS04-004.
 • Spróbuj uzyskać dostęp do strony sieci Web, zabezpieczone przez basic uwierzytelnianie.
Ten problem występuje po zastosowaniu zbiorczej zabezpieczeń Aktualizacja dla Internet Explorer MS04-004. Kiedy dostęp strony sieci Web, która używa Uwierzytelnianie podstawowe, program Internet Explorer wysyła żądanie HEAD z nagłówek autoryzacji tego samego portu używanego do wysłania pierwszego HEAD żądanie. Gdy program Internet Explorer wysyła żądanie HEAD dla zasobu, który używa Uwierzytelnianie podstawowe, serwer sieci Web może zwrócić komunikat "401 Odmowa dostępu" i "połączenia: Zamknij" wiadomości. Jeśli program Internet Explorer wysyła następnie głowy żądanie autoryzacji nagłówkiem, który używa tego samego portu używanego do żądania HEAD pierwszy, wystąpi błąd. Tego samego portu nie mogą być używane ponownie ponieważ serwer sieci Web monit podczas zamykania połączenia "401 Odmowa dostępu"komunikat stanu został zwrócony do programu Internet Explorer.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do rozwiązania problemu, który jest opisany w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" w górnej części tego artykułu. Jeśli nie ma tej sekcji Prześlij żądanie do działem pomocy technicznej Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Dodatkowe problemy występują lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykłych zastosuje się do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowszym) wymienione w poniższej tabeli. Daty i Czasy te pliki są wymienione w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Gdy użytkownik wyświetlanie informacji o pliku, jest konwertowany na czas lokalny. Aby znaleźć Różnica między czasem UTC i czasem lokalnym, użyj Strefa czasowa Karta w narzędziu Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  05-Apr-2004 09:10 6.0.2800.1415 570,880 Wininet.dll

Stan

Firma Microsoft potwierdziła że jest to problem w programie Internet Explorer 6 Z dodatkiem Service Pack 1.

Więcej informacji

Aby uzyskać dodatkowe informacje Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń dla programu Internet Explorer MS04-004, kliknij następujące numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
832894MS04-004: Zbiorczej aktualizacji zabezpieczeń dla programu Internet Explorer

Właściwości

Numer ID artykułu: 838893 - Ostatnia weryfikacja: 21 sierpnia 2012 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbHotfixServer kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug kbmt KB838893 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 838893

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com