Internet Explorer 6 Service Pack 1'de "Sunucu geçersiz veya bilinmeyen bir yanıt geri döndürdü" hata iletisi (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 838893 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft ınternet Explorer 6 Service Pack 1 (SP1) bir Web sayfasını görüntülemeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:
Sunucu geçersiz veya bilinmeyen bir yanıt döndürdü.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşabilir:
 • Internet Explorer MS04-004 için toplu güvenlik güncelleştirmesi yüklediniz.
 • Temel kimlik doğrulaması tarafından güvenli bir Web sayfasına erişmeye çalışın.
Bu sorun, ınternet Explorer MS04-004 için toplu güvenlik güncelleştirmesini uyguladıktan sonra oluşur. Temel kimlik doğrulaması kullanan bir Web sayfasına eriştiğinizde, ınternet Explorer, ilk HEAD isteği göndermek için kullanılan aynı bağlantı noktasını Yetkilendirme üstbilgisi olan bir HEAD isteği gönderir. HEAD isteği bir kaynak için temel kimlik doğrulaması, Web sunucusu kullanan bir ınternet Explorer gönderirse, bir "401 Erişim reddedildi" iletisi döndürebilir ve bir "bağlantı: kapatma" iletisi. Internet Explorer'ı sonra <a1>Gönderen</a1> ZINCIRININ ilk HEAD isteği için kullanılan aynı bağlantı noktasını kullanan bir yetkilendirme üstbilgisiyle isterseniz, bir hata oluşur. Web sunucusu, bağlantının "401 Erişim reddedildi" durum iletisi, ınternet Explorer'a döndürüldü, kapatılması istemde, çünkü aynı bağlantı noktasını yeniden kullanılmamalıdır.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  05-Apr-2004 09:10 6.0.2800.1415 570,880 Wininet.dll

Durum

Microsoft bu sorunun, ınternet Explorer 6 Service Pack 1'da bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

ınternet Explorer MS04-004 için toplu güvenlik güncelleştirmesi hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
832894MS04-004: Internet Explorer için toplu güvenlik güncelleştirmesi

Özellikler

Makale numarası: 838893 - Last Review: 15 Kasım 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 1.9
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug KB838893 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:838893

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com