Místní správce může odemknout relaci, která je otevřen správcem domény do počítače se systémem Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 839009 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Přihlášení k počítači pomocí účtu správce domény a potom uzamknutí počítače, místního správce pro počítač pravděpodobně moci odemknout relaci a přístup k vaší relaci bez použití hesla správce domény.

Příčina

K tomuto problému dochází při povolení mezipaměti straně klienta (CSC) v počítači. Synchronizace CSC přidá možnost Nastavení v dialogovém okně Odemknout počítač. Možnost instalace umožňuje použít svá pověření místního správce pro přístup k účtu, který je aktuálně přihlášený bez použití hesla pro tento účet prostředí místních správců.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
322389Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Tuto opravu hotfix použijte pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, je oddíl "K dispozici oprava Hotfix stahování" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud v této části se nezobrazí, obraťte se na služby Microsoft a podporu získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit požadavek na samostatnou službu. Výdaje na podporu se obvykle týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služby Microsoft a podpora nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "K dispozici oprava Hotfix stahování" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.

Systém Windows XP

  Date     Time  Version      Size  File name
  ----------------------------------------------------------
  18-Mar-2004 00:04 5.1.2600.1331   196,096 Mobsync.dll   
  17-Mar-2004 02:05 5.1.2600.1364   135,680 Mobsync.exe   

Systém Windows XP 64-Bit Edition

  Date     Time  Version      Size  File name   Platform
  ---------------------------------------------------------------------
  17-Mar-2004 23:58 5.1.2600.1331   422,912 Mobsync.dll  IA-64
  17-Mar-2004 02:05 5.1.2600.1364   363,008 Mobsync.exe  IA-64
  18-Mar-2004 00:04 5.1.2600.1331   196,096 Wmobsync.dll x86
  17-Mar-2004 02:05 5.1.2600.1364   135,680 Wmobsync.exe x86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí pro tohoto článku.Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 2 pro systém Windows XP.

Další informace

Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 839009 - Poslední aktualizace: 18. května 2007 - Revize: 2.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows XP Professional SP1
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug KB839009 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:839009

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com