Při zobrazení stránky na web služby Windows SharePoint Services se zobrazí chybová zpráva, že "By mohly není konkretizovat ovládací prvek SharePoint:ProjectProperty"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 839048 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po provedení úprav na stránce Microsoft Windows SharePoint Services pomocí aplikace Microsoft Office FrontPage 2003 při prohlížení stránky ve webové prohlížeče zobrazí následující chybová zpráva:
Může vytvořit instanci ovládacího prvku SharePoint:ProjectProperty

Stránka správy webových částí: Pokud máte oprávnění, můžete tuto stránku k dočasnému zakázání webových částí nebo odebrat osobní nastavení. Další informace získáte od správce webu.
Například může tato chybová zpráva po upravit výchozí domovskou stránku služby SharePoint a odeberete část existujícího obsahu.

Příčina

K tomuto problému může dojít, pokud analyzátor aplikace FrontPage 2003 odebere směrnice registr ze stránky při směrnice registru stále odkazuje v prvku TITLE stránky. Analyzátor aplikace FrontPage 2003 obvykle odebere ze stránky směrnice rejstříku, jakmile zjistí, že byl poslední odkaz na rejstřík směrnice. Však analyzátor aplikace FrontPage 2003 zjišťuje pouze ovládací prvky, které jsou mezi <body>tag a</body> tag na stránce.

V každé stránky formuláře seznamu existuje mnoho odkazů na registr směrnice SharePoint:ProjectProperty. Jeden z nich je ovládací prvek SharePoint:ProjectProperty v prvku TITLE. Analyzátor nezjistí tento ovládací prvek, protože je mimo prvku BODY. Analyzátor zjistit jiné SharePoint:ProjectProperty odkazy, které jsou mezi <body>značky a</body> tag. Pokud odstraníte všechnySharePoint:ProjectProperty odkazy v prvku BODY při úpravách stránky, analyzátor nenajde žádné odkazy na rejstřík směrnice, protože nezjistí SharePoint:ProjectProperty odkaz v prvku TITLE. Analyzátor proto odebere směrnice rejstříku sice stále existuje odkaz. Tato akce ukončí stránku.

Poznámka: Směrnice rejstříku je odkaz na ovládací prvek.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, odeberte odkaz na ovládací prvek SharePoint:ProjectProperty v prvku TITLE. Chcete-li tak učinit, postupujte takto:
 1. V aplikaci FrontPage 2003 otevřete stránku, kterou chcete opravit.
 2. V nabídce Zobrazit klepněte na příkaz Stránka.
 3. V dolní části okna dokumentu klepněte na kód.
 4. Vyhledejte řádek kódu, která je podobná následující:
  <Title ID=onetidTitle>Home - <SharePoint:ProjectProperty Property="Title" runat="server" __Preview="Team Web Site"/></Title>
 5. Upravit řádek kódu, který se zobrazí takto:
  <Title ID=onetidTitle>Home </Title>
  
 6. Stránku uložte.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí pro tohoto článku.

Další informace

Při aplikaci FrontPage 2003 analyzátor analyzuje stránky, vyhledá rejstříku direktivy, které jsou právě neodkazuje na stránce a odebere. Toto chování umožňuje aplikace FrontPage 2003 vyčistit webové části rejstříku směrnice při odebrání webové části ze stránky.

Vlastnosti

ID článku: 839048 - Poslední aktualizace: 27. července 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows SharePoint Services
 • Microsoft Office FrontPage 2003
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbbug KB839048 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:839048

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com