Bir Windows SharePoint Services Web sayfasını görüntülemeye çalıştığınızda "denetimi SharePoint:ProjectProperty ba?latmak değil" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 839048 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Web'de bir sayfayı görüntülediğinizde, Microsoft Office FrontPage 2003 kullanarak Microsoft Windows SharePoint Services sayfa düzenledikten sonra tarayıcı aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
<a1>Denetim</a1> SharePoint:ProjectProperty örneğini

Web Bölümleri koruma sayfası: izni varsa, geçici olarak Web Bölümleri'ni devre dışı bırakmak veya kişisel ayarları kaldırmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için site yöneticinize başvurun.
Örneğin, SharePoint Services varsayılan giriş sayfası düzenleme ve varolan içeriğin çoğunu kaldırmak için sonra bu hata iletisini alabilirsiniz.

Neden

Bu sorun, kayıt yönergesini sayfanın BAŞLıK öğe hala başvuruda bulunulursa FrontPage 2003 Çözümleyici bir kayıt yönergesini sayfadan kaldırır oluşabilir. Genellikle, son başvuru kaydı yönergesini kaldırılmıştır saptadığında, FrontPage 2003 Çözümleyici bir kayıt yönergesini sayfadan kaldırır. Ancak, FrontPage 2003 çözümleyici arasındaki denetimleri yalnızca algılar <body>etiket ve</body> sayfa etiketi.

Her liste formu sayfaları vardır SharePoint:ProjectProperty kaydının yönergesini fazla başvuru. Bunlardan biri BAŞLıK öğesinde SharePoint:ProjectProperty denetimidir. BODY öğesi dışında olduğundan, bu denetim çözümleyici algılamıyor. Çözümleyici arasındaki diğer SharePoint:ProjectProperty başvuruları algılamıyor <body>etiket ve</body> etiketi. Tüm silerseniz,BAŞLıK öğesinde SharePoint:ProjectProperty başvuru algılamaz, çünkü SharePoint:ProjectProperty başvuruları BODY öğesinde, sayfayı düzenlerken, herhangi bir ba?vuru kaydının yönergesini çözümleyici bulmaz. Bu nedenle, başvuru hala var olsa da, kayıt yönergesini çözümleyici kaldırır. Bu eylem, sayfayı keser.

Not Bir kayıt yönergesini, bir denetime bir başvurudur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, BAŞLıK öğesinde SharePoint:ProjectProperty denetim başvurusunu kaldırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. FrontPage 2003'te, düzeltmek istediğiniz sayfayı açın.
 2. Görünüm menüsünde sayfa ' yı tıklatın.
 3. Belge penceresinin en altında kodu ' ı tıklatın.
 4. Aşağıdakine benzer bir kod satırı bulun:
  <Title ID=onetidTitle>Home - <SharePoint:ProjectProperty Property="Title" runat="server" __Preview="Team Web Site"/></Title>
 5. Kod satırının aşağıdaki gibi göründüğü şekilde düzenleyin:
  <Title ID=onetidTitle>Home </Title>
  
 6. Sayfayı kaydedin.

Durum

Microsoft bu sorunun "Aşağıdakilere Uygulanır" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bulunduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

FrontPage 2003 çözümleyici sayfa ayrıştırdığında, sayfada başvurulan olmayan kayıt yönergelerini arar ve bunları kaldırır. Bu davranış, FrontPage 2003, Web Bölümü sayfasından bir kaldırdığınızda bir Web Bölümü çubuğundaki kaydı yönergesini temizlemeye izin verir.

Özellikler

Makale numarası: 839048 - Last Review: 27 Temmuz 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows SharePoint Services
 • Microsoft Office FrontPage 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbbug KB839048 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:839048

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com