Popis nových funkcí v systému Windows Rights Management služby 1.0 Service Pack 1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 839178
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Tento článek popisuje nové funkce, které jsou součástí Microsoft Windows práva Management Services 1.0 Service Pack 1 (RMS SP1).

Další informace

RMS pro systémy řady Microsoft Windows Server 2003 z operačních systémů pomáhá zabezpečit digitální obsah jako citlivé obsahu webu, dokumenty a e-mailu. Uživatelé mohou definovat, kdo může otevřít, číst, upravovat nebo dále distribuovat obsah. Také organizace můžete vytvářet šablony zásad práv, uplatňovat zásady, které uživatelé mohou aplikovat na obsah.

RMS 1.0 Service Pack 1 (SP1) poskytuje podporu pro následující nové funkce.

Podpora pro zápis na serveru se systémem RMS bez připojení k serveru na Internetu

V dřívějších verzích bylo připojení k Internetu pro zápis služby zápisu a přijímání serverového certifikátu kořenového serveru, který byl službou RMS. RMS 1.0 SP1 musí stále požadují serverového certifikátu kořenového ze služby Microsoft zápisu. Však může požadovat pomocí jiného počítače s připojením k Internetu. Poté, co jste plynulou serveru se spuštěnou službou RMS, můžete importovat serverového certifikátu kořenového serveru.

Self-Activating klienti

V dřívějších verzích bylo stažení certifikátů počítače a bezpečnostní moduly pro klientské počítače od aktivace služby Microsoft. RMS 1.0 SP1 počítačové certifikáty a bezpečnostní moduly jsou automaticky vytvořeny při instalaci klienta. Připojení ke službě Microsoft Aktivace nepožaduje.

Podporu pro další typy klientů

V této verzi můžete použít společně s mobilními zařízeními a server služby klienta RMS. Jako správce serveru RMS můžete určit, zda váš server poskytuje certifikační tyto klienty při pokusu o použití služby.

Podpora více jazykových šablon

V dřívějších verzích byly šablony založené na nastavení jazyka aplikace Internet Explorer. V této verzi můžete určit jazyk, který chcete použít k vytvoření šablony stránky webové správy služby RMS.

Ověření klienta pomocí karty smart card, podpora

V této verzi klienta RMS, můžete použít pověření, které jsou uloženy v x.509 certifikátů karet smart card k následujícím způsobem:
  • Ověřování pověření uživatele na server RMS.
  • Získání práv účtu certifikáty.
  • Použití licencí.
Další informace o součásti RMS pro systémy řady Microsoft Windows Server 2003 navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://technet2.microsoft.com/windowsserver/en/Technologies/Featured/RMS/default.mspx

Vlastnosti

ID článku: 839178 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbinfo kbhowto kbmt KB839178 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:839178

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com