Služby může zastavit náhle při vypnutí nebo restartování počítače se systémem Windows Small Business Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 839262 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vypnutí nebo restartování počítače se systémem Microsoft Windows Small Business Server 2003 v počítači spustit služby okamžitě přestat před může služby správně vypnut. Abrupt ukončení těchto služeb někdy způsobit ztrátu dat.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Small Business Server 2003 instalační program systému Windows nesprávně změní WaitToKillServiceTimeout hodnotu registru typu REG_DWORD. Tato hodnota by měl být typu REG_SZ. Proto systém interpretuje hodnotu WaitToKillServiceTimeout jako časového limitu 0 milisekund a okamžitě ukončí spuštěné služby.

Řešení


Tento problém odstranit hodnotu registru WaitToKillServiceTimeout a potom znovu vytvořit hodnotu WaitToKillServiceTimeout jako typu REG_SZ. Použijte uvedený postup.

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na hodnotu WaitToKillServiceTimeout, klepněte na tlačítko Odstranit a potom klepněte na tlačítko Ano potvrďte odstranění hodnoty registru.
 4. V levém podokně Editoru registru klepněte pravým tlačítkem myši na položku Řízení, přejděte na příkaz Nový a klepněte na příkaz Řetězcová hodnota.
 5. Vytvořte následující hodnotu registru:
  • Název hodnoty: WaitToKillServiceTimeout
  • Typ hodnoty: REG_SZ
  • Hodnota dat: 120000
 6. Ukončete program Editor registru a restartujte počítač.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o chybu v produktech společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" v tomto článku.

Vlastnosti

ID článku: 839262 - Poslední aktualizace: 3. prosince 2007 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Premium Edition
 • Microsoft Windows Small Business Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbnofix kbbug KB839262 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:839262

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com