Při vytváření projektu aplikace Visual C++, Visual Studio .NET nebo Visual Studio 2005 se může zobrazit chybová zpráva „ závažná chyba LNK1181 „

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 839286 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při vytváření projektu Microsoft Visual C++ .NET v aplikaci Microsoft Visual Studio .NET nebo Microsoft Visual C++ 2005 projektu v Microsoft Visual Studio 2005, může se zobrazit chybová zpráva podobná následující:
LNK1181 závažná chyba: Nelze otevřít Vstupní_soubor ‘ f:\temp\test.obj ’

Příčina

Tento problém může dojít při cestu složky zprostředkujících soubor nebo cestu složky souborů výstup v projektu Visual C++ začíná úvodní zpětným lomítkem (\). IDE používá jednotku z kde spustila. IDE nepoužívá jednotku používající projektu.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, zahrnují název jednotky, složky zprostředkujících souboru a složce výstupní soubor. Upravit položky pro IntDir složku nebo složku OutDir, postupujte takto:
  1. V nabídce projekt klepněte na tlačítko Vlastnosti stránky.
  2. V dialogovém okně Vlastnosti stránky klepněte na tlačítko Vlastnosti konfigurace.
  3. V seznamu Obecné zadejte nové položky, položky Výstupní adresář a Pokročilý Directory položky, které zahrnují názvy jednotek.

Vlastnosti

ID článku: 839286 - Poslední aktualizace: 11. ledna 2006 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual C++ 2005 Express Edition
  • Microsoft Visual C++ .NET 2003 Standard Edition
  • Microsoft Visual C++ .NET 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB839286 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:839286

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com