Pomalé ukládání na web prostřednictvím aplikace Internet Explorer 6 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 840139 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Může trvat déle, než bylo očekáváno odesílání velkého souboru na webovém serveru. Pokud se pokoušíte odeslat velmi velký soubor, může operace odeslat časový limit.

Příčina

K tomuto problému může dojít, jsou-li splněny všechny následující podmínky:
 • Nainstalovali jste aktualizaci zabezpečení popsanou v bulletinu zabezpečení společnosti Microsoft MS04-004.
 • Webovou stránku ukládáte soubor do používá protokol SSL a URL začíná "https".
 • Webové stránky je stránka aktivní serveru nebo používá skripty zpracovat uloženého souboru.

Jak potíže obejít

Bude možné tento problém vyřešit nakonfigurováním Internet Explorer zvýšit velikost vyrovnávací paměti odesílání Winsock v klientském počítači. Konfigurovat velikost vyrovnávací paměti 64 KB a tento problém vyřešit.
Další informace o tom, jak zvýšit velikost vyrovnávací paměti Winsock Send klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
329781Operace uložení souboru HTTP trvá dlouhou dobu

Řešení

Aktualizace zabezpečení MS05-025

Tento problém vyřešíte instalací kumulativní aktualizace zabezpečení MS05-025. Oprava hotfix tohoto problému byla zahrnuta v aktualizaci zabezpečení.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
883939MS05-025: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  05-May-2004 11:55 6.0.2800.1425 571,904 Wininet.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v aplikaci Microsoft Internet Explorer 6.

Odkazy

Další informace o bulletinu Microsoft Security Bulletin MS04-004, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms04-004.mspx

Vlastnosti

ID článku: 840139 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • the operating system: Microsoft Windows XP
  • the operating system: Microsoft Windows 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbie600sp2fix kbie600presp2fix kbfix kbbug kbprb kbhotfixserver KB840139 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:840139

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com