Zobrazí hodnotu false zpráva Chyba služba kladné firewall v počítači ISA Server 2004

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 840180 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2004 zobrazí následující chybová zpráva pro firewall:
Služba neodpovídá.
Obdržíte chybovou zprávu v seznamu oznámení při Sledování klepněte v konzole ISA Server Management a klepněte na kartu oznámení. Pokud klepněte na řádek obsahující chybovou zprávu, zobrazí se v části Oznámení informace následující popis:
Popis: Splatné k neočekávané chybě fwsrv služba přestala odpovídat na všechny požadavky. Pokuste se službu zastavit nebo dezaktivační odpovídající procesu, pokud jej není odpovídat a znovu spustit. Související chybové zprávy v prohlížeči událostí zkontrolujte.
I když se zobrazí firewall nepracuje správně se zobrazí tato chybová zpráva.

Příčina

Toto chování může dojít, pokud řízení serveru ISA neobdrží keep alive zpráva od brány v rámci zadaného časového limitu. Řízení serveru ISA nemusí obdržet keep alive zprávy v rámci zadaného časového limitu, pokud počítač provádí operace náročné na PROCESOR.

Další informace

Při počítače ISA Server provádí operace náročné na PROCESOR, chybová zpráva uvedená v části "Příznaky" může být spuštěna jako false kladné.

Vlastnosti

ID článku: 840180 - Poslední aktualizace: 16. července 2004 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbfirewall kbprb KB840180 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:840180

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com