Virtuální počítače pracovat velmi pomalu v Virtual PC 2004 nebo Virtual Server 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 840193 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po konfiguraci virtuálního počítače v Microsoft Virtual Server 2005 nebo Microsoft Virtual PC 2004, dané virtuální stroj spouští velmi pomalu.

K tomuto problému dochází, přestože nakonfigurovány možnosti výkonu, že virtual machine, a přestože jste nainstalovali VM příchody počítače virtuální.

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud máte Computer Associates eTrust Antivirus 7.0 program nainstalován v hostitelském počítači.

K tomuto problému dochází, pokud součást eTrust Antivirus reálném čase sledování sleduje virtuální server nebo služba Virtual PC. K tomuto problému také dochází, pokud součást eTrust Antivirus reálném čase sledování sleduje virtuální server nebo soubory Virtual PC.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nakonfigurujte nastavení eTrust Antivirus reálném čase sledování vyloučit následující procesy:
 • Virtual Server 2005 vyloučit proces Vssrvc.exe
 • Virtual PC 2004 vyloučit proces Virtual PC.exe
Postupujte takto:
 1. V oznamovací oblast hostitelského počítače klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu eTrust Antivirus a klepněte na příkaz Možnosti v reálném čase.
 2. Klepnutím na kartě filtry a na procesu.
 3. Do pole Zadejte název procesu zadejte název procesu, který chcete vyloučit a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 4. Klepněte dvakrát na tlačítko OK.
Dále nakonfigurujte eTrust Antivirus reálném čase sledování vyloučit následujícími příponami:
 • .VHD
 • .vmc
 • .vsv
 • .vud
 • .vfd
 • ISO
Postupujte takto:
 1. V oznamovací oblast hostitelského počítače klepněte pravým tlačítkem myši na ikonu eTrust Antivirus a klepněte na příkaz Možnosti v reálném čase.
 2. Klepněte na kartu Výběr a potom klepněte na tlačítko Upravit seznam.
 3. Do pole Zadejte novou příponu souboru zde zadejte název příponu názvu souboru, který chcete vyloučit a potom klepněte na tlačítko Přidat. Zadejte například vhd a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 4. Po dokončení přidání přípon do seznamu vyloučení dvakrát klepněte na tlačítko OK.

Další informace

Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 840193 - Poslední aktualizace: 2. listopadu 2007 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Virtual Server 2005 Standard Edition
 • Microsoft Virtual PC 2004
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb KB840193 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:840193

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com