Při použití připojené a odpojit operace v aplikaci FrontPage 2003 nebudou správně fungovat šablony DWT

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 840572 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použijete-li aplikaci Microsoft Office FrontPage 2003 šablon DWT, může nastat následující příznaky:
 • Po provedení změny šablony DWT, Aktualizovat všechny stránky a příkazy nabídek Aktualizovat připojené stránky nejsou k dispozici.
 • Pokud budete vyzváni automaticky aktualizovat webové stránky, které jste šablonu DWT připojena, aktualizovány se pouze soubory webové stránky, které jsou otevřeny v aplikaci FrontPage 2003.

Příčina

K tomuto problému dojde v případě, že jsou splněny obě následující podmínky:
 • Na webu je otevřeli pomocí protokol pro přenos hypertextu (HTTP) v aplikaci FrontPage 2003 pomocí Internetu nebo místní hostitel.
 • Web umístěn na webovém serveru používajícím rozšíření Microsoft FrontPage Server Extensions verze 2002 nebo starší.
Poznámka: K tomuto problému nedochází při webovém serveru je použití služby Microsoft Windows SharePoint Services.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, otevřete každé webové stránky, který je připojen k šablony DWT (DWT.) před provedením změn do souboru šablony (DWT.) v aplikaci FrontPage 2003. Poté, co provádění změn souboru šablony aplikace FrontPage 2003 vás vyzve k aktualizaci všech připojených stránek při uložení souboru šablony.

Jako alternativu, můžete publikovat web na místní disk a potom provést připojené a odpojit operace požadované před publikováním na webový server. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Spusťte aplikaci FrontPage 2003.
 2. Klepněte v nabídce soubor klepněte na příkaz Otevřít web a potom zadejte umístění webového serveru, který chcete.
 3. Klepněte na soubor a klepněte na příkaz Publikovat web.
 4. Klepněte na kartu vzdálený webový server, klepněte na položku Systém souborů a zadejte požadovanou cestu místního počítače.
 5. Klepněte na tlačítko OK a klepnutím na tlačítko Ano vytvořit nové umístění webu.

  Podokně místní webový server se zobrazí v levé části okna aplikace FrontPage 2003 a podokně vzdálený webový server se zobrazí na pravé straně okna aplikace FrontPage 2003.
 6. Klepněte-li Publikovat webový server.

  Na webu jsou publikovány do místního počítače.
 7. Klepněte na soubor a klepněte na tlačítko Zavřít serveru zavřete na webu.
 8. V nabídce soubor klepněte na možnost Otevřít web a potom vyhledejte místní webový server, na který jste vytvořili v kroku 5.
Nyní můžete provést změny v souborech šablony DWT jako místní webový server před publikováním na webu na webový server pomocí protokolu HTTP.

Další informace

Je vhodné, můžete odebrat dynamické webové šablony kódu ze souborů webové stránky. Chcete-li to provést, postupujte takto:
 1. Klepněte na soubor, klepněte na tlačítko Otevřít, zadejte požadovaný soubor šablony DWT (DWT.) a klepněte na tlačítko Otevřít.
 2. Vytvořte záložní kopii šablony DWT. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Klepněte na soubor a potom klepněte na příkaz Uložit jako.
  2. Zadejte název, například BackupDWT.dwt a klepněte na tlačítko Uložit.
  3. Klepněte na soubor, klepněte na tlačítko Otevřít, vyhledejte původní soubor šablony DWT a klepněte na tlačítko Otevřít.
 3. Odebrat veškerý text, obrázky a jiné součásti na soubor šablony DWT. Však neodstraňujte žádnou část upravitelných oblastí na soubor šablony DWT
 4. Při pouze upravitelné oblasti šablony DWT zůstat souboru, klepněte na soubor, klepněte na tlačítko Uložit a potom uložte klepnutím na tlačítko Ano soubor šablony DWT a všechny soubory, které jsou připojeny.
 5. Klepněte na tlačítko Formát klepněte na příkaz Šablonu DWT a poté klepněte na příkaz Odpojit od šablony DWT odebrat kód šablonu DWT z připojené soubory.
Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
821957Připojené stránky nejsou aktualizovány při uložení změn do šablony DWT

Vlastnosti

ID článku: 840572 - Poslední aktualizace: 27. září 2006 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office FrontPage 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB840572 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:840572

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com