Obdržíte neočekávané chyby při použití ADO a ADO MD .NET Framework aplikace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 840667 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft .NET Framework můžete použít ActiveX Data Objects (ADO) a Microsoft ActiveX Data Objects (ADO MD) (multidimenzionální) prostřednictvím COM interop. Ve skupinovém rámečku zátěžové, někdy aplikace .NET Framework, které používají tyto technologie dojít neočekávané chyby jako například selhání a jiných přerušované výjimky. To je zvláště běžné s více podprocesy aplikacemi, například ty, které spustit Microsoft ASP.NET.

Příčina

ADO a ADO MD byly navrženy před vydáním .NET Framework a byly určen pro použití v prostředí Nespravovaná Component Object Model (COM). Ačkoli tyto technologie můžete přistupovat prostřednictvím COM interop, nedoporučujeme to provést. Zahrnuje ADO Primary Interop sestavení, která je součástí Microsoft Visual Studio .NET.

Protože nejsou určena používané tímto způsobem, ADO a ADO MD nebyly intenzivně testovány v interop scénáře.

Řešení

Doporučujeme použít Microsoft ADO.NET nebo Microsoft ADOMD.NET namísto použití klasické ADO nebo ADO MD prostřednictvím interop. Tyto technologie byly vyvinuty speciálně pro poskytování přístupu k datům v aplikacích .NET Framework a nevyžadují přidané složitost COM interop.

Prohlášení

Nebude budoucí opravy či vylepšení tyto součásti opravit problémy, které pouze dojít spravované aplikace .NET Framework. Obecně to nemá vliv budoucí opravy či vylepšení ADO a ADO MD. Jsme bude nadále problémy adresu dojít z použití ADO a ADO MD v nespravovaných aplikací, včetně Microsoft Visual Basic 6.0, Microsoft Visual C++ a Microsoft ASP.

Jak potíže obejít

Chcete-li vyřešit tento problém Microsoft ASP.NET, nastavte atribut ASPCompat direktivě @ Page na hodnotu true. Pokud tento atribut je nastavena na hodnotu true, mohou být provedeny na stránce na podproces jedním podprocesem apartment (STA). Provádění stránky v podprocesu STA snižuje pravděpodobnost neočekávané víceprocesový přístup objekt ADO nebo objekt ADO MD.

Poznámka: Použít pouze tento jako dočasné řešení zatímco kód je přenášen ADO.NET nebo ADOMD.NET.

Aplikace .NET framework použít klasické ADO musí použít primární sestavení InterOp pro ADO je součástí Visual Studio .NET. Toto řešení může snížit některé problémy. Však jej může zabránit není všechny problémy Nepoužívejte toto zástupné řešení jako dlouhodobé řešení.

Odkazy

ADO.NET je poskytován jako součást Microsoft .NET Framework. Další informace o .NET Framework na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
http://msdn2.microsoft.com/en-us/netframework/default.aspx
Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the ADOMD.NET package now.Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Vlastnosti

ID článku: 840667 - Poslední aktualizace: 27. prosince 2006 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft ActiveX Data Objects 2.7
  • Microsoft SQL Server 2000 Analysis Services
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb kbinfo KB840667 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:840667
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com