"Došlo k chybě při shromažďování dat šablony pro správu" chybová zpráva při použití šablony zásad Project 2003 (Proj11.adm) domény Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 841003 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Uživatelé v doméně Microsoft Windows Server 2003 použijete po přidání šablony zásad šablony pro správu modulu snap-in Editor objektů Zásady skupiny šablonu zásad Microsoft Office Project 2003 (Proj11.adm), může se zobrazit následující chybová zpráva:
Při shromažďování dat šablony pro správu došlo k chybě.

Byly zjištěny následující chyby:
Soubor ADM Path není platný formát a musí být nahrazen. Podrobnosti: Řetězec je očekáván v řádku 16
Přestože se zobrazí chybová zpráva, nastavení definované v aplikaci Project 2003 zásady použity pro uživatele v doméně systému Windows Server 2003.

Příčina

K tomuto problému dochází z důvodu problému s formátem určité hodnoty v šabloně zásad.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, stáhněte a nainstalujte Proj11.adm soubor šablony obsahuje Vytvořeno datum 26. dubna 2004 nebo novější. Soubor šablony Proj11.adm je součástí balíčku ke stažení Proj11.exe.

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the Proj11.exe package now.
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Šablony zásad použití Project 2003 s Zásady skupiny snap-in Konfigurace možností Project 2003, která chcete uživatelům k dispozici. Další informace o tom, jak používat šablony zásad sady Microsoft Office 2003, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/office/ork/2003/five/ch18/MntA04.htm

Vlastnosti

ID článku: 841003 - Poslední aktualizace: 5. ledna 2007 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Office Project Professional 2003
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbqfe kbfix kbbug KB841003 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:841003

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com