"Hata Yönetim Şablonları için veri toplanırken oluştu" hata iletisi, bir Windows Server 2003 etki alanı için Project 2003 ilke şablonu (Proj11.adm) uygulandığında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 841003 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Grup ilkesi Nesne Düzenleyicisi ek bileşeninde Yönetim Şablonları için ilke şablonunu ekledikten sonra Microsoft Office Project 2003 ilke şablonu (Proj11.adm) bir Microsoft Windows Server 2003 etki alanındaki kullanıcılara uyguladığınızda aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Yönetim Şablonları için veri toplanırken bir hata oluştu.

Aşağıdaki hatalarla karşılaşıldı:
Uzantısı .adm olan dosya Path biçimi geçerli değil ve değiştirilmesi gerekiyor. Ayrıntılar: 16 satırında dize bekleniyor
Hata iletisini alırsınız, ancak Windows Server 2003 etki alanındaki kullanıcılar için Project 2003 ilkede tanımlanan ayarlar uygulanır.

Neden

Bu sorun, belirli değerleri ilke şablonu biçimi ile ilgili bir sorun nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorun, yükleyip Proj11.adm çözümlemek için oluşturulan bir şablon dosyası tarih 26 Nisan 2004 veya daha yeni bir sürüm. Şablon dosyası Proj11.adm Proj11.exe karşıdan yükleme paketinde bulunmaktadır.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:

Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the Proj11.exe package now.
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Grup ilkesi ile birlikte Project 2003'ü kullanmak ilke şablonu ek bileşeni, kullanıcılarınız için kullanılabilir olmasını istediğiniz Project 2003 seçeneklerini yapılandırmak için. Microsoft Office 2003 ilke şablonları kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/office/ork/2003/five/ch18/MntA04.htm

Özellikler

Makale numarası: 841003 - Last Review: 5 Ocak 2007 Cuma - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Project Standard 2003
  • Microsoft Office Project Professional 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbqfe kbfix kbbug KB841003 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:841003

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com