Položky protokolu zabezpečení pro ID události 534 nedostatečné uživatelské jméno a doménu podrobnosti v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 841399 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po zapnutí auditování událostí přihlášení a odhlášení, může se v protokolu zabezpečení v počítači se systémem Microsoft Windows XP jste pro ID události 534 více položek, které nemají uživatelské jméno a Oddíly domény vyplněno. Tyto položky mohou vypadat podobně jako následující položka protokolu:
Typ události: Selhání auditu
Zdroj události: Událost zabezpečení
Kategorie: Přihlášení či odhlášení
ID události: 534
Datum: datum
Čas: čas
Uživatele: NT AUTHORITY\SYSTEM
Počítač:-
Popis: Přihlašovací chyba:
Důvod: Uživatel má nebyl udělen požadovaný typ přihlášení na tomto počítači.
Uživatelské jméno:
Doména:
Tyto položky jsou přidruženy k neúspěšné přihlášení pomocí Uživatelé, kteří jsou ve svých počítačích spuštěn systém Microsoft Windows XP.

Řešení

Informace o aktualizaci Service pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Microsoft Windows XP. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows XP

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglické verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v v následující tabulce. Data a časy těchto souborů, které jsou uvedeny v Koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převést na místní čas. Chcete-li najít rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete, použijte na Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
Systém Windows XP
  Date     Time  Version    Size   File name
  --------------------------------------------------------
  12-May-2004 16:57 5.1.2600.1528 287,232 Kerberos.dll
Systém Windows XP 64-Bit Edition
  Date     Time  Version    Size   File name   Platform
  -------------------------------------------------------------------
  12-May-2004 16:57 5.1.2600.1528 931,328 Kerberos.dll   IA-64
  12-May-2004 16:57 5.1.2600.1528 287,232 Wkerberos.dll    x86

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro". Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows XP Service Pack 2.

Další informace

Další informace o terminologii používané v tomto článku získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 841399 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB841399 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:841399

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com