Açık metin imzalı olarak gönderilen dijital olarak imzalanmış iletiler, Outlook 2003'te, mavi bir simgeyle tanımlanır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 841455 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Oluşturduğunuz veya Microsoft Office Outlook 2003'te alınan e-posta iletisi gönderdiğinizde aşağıdaki koşullar doğruysa, e-posta iletisi etiketi bir kırmızı Kurdele simgesi olan yerine, bir mavi bir kilit simgesi simgedir:
  • E-posta iletisini dijital olarak imzalanır.
  • Iletiyi açık metin imzalı olarak gönder onay kutusunu seçili

Neden

Bu, Outlook 2003'te yeni bir sorundur. Microsoft Outlook 2002'de, e-posta iletileri olarak gönderilir, dijital imzalı e-posta iletileri şifreli veya şifresiz metin olarak dijital imzalı e-posta iletileri ile iki farklı bir etiket simgeleri tanır değil. Her iki türdeki e-posta iletileri, kırmızı Kurdele simgesini kullanın.

Ancak, Outlook 2003'te, etiket simgeler olarak gönderilen dijital imzalı e-posta iletileri için şifreli e-posta iletileri veya iki farklı bir etiket simgeleriyle şifresiz metin olarak dijital olarak imzalanmış e-posta iletilerini tanır. Dijital olarak imzalanmış e-posta iletisini göndermeden önce şifreli olduğunda, Outlook 2003'te, mavi bir kilit simgesi kullanılır. Dijital olarak imzalanmış e-posta iletisi olarak düz metin olarak gönderildiğinde, kırmızı Kurdele simgesi kullanılır.

Çözüm

Bu sorun ilk olarak artık bir hizmet paketinin içerdiği düzeltmeyle giderilmiştir. En son Office 2003 hizmet paketini yüklediyseniz, bu düzeltmeyi yüklemeniz gerekmez.

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Office 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Office 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir
Hizmet paketini yükledikten sonra makaleyi
ConvertSMIMEBlobSignedIcons
kayıt defteri anahtarını ayarlayın ve düzeltmeyi etkinleştirmek için "Daha fazla bilgi" bölümünde listelenen adımları izleyin.

Düzeltme bilgileri

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, Outlook 2003 Service Pack 1 21 Ağustos 2004'te, yayımlanmış olan Düzeltme Paketi'nde giderilmiştir. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
839629Açıklama, Outlook 2003 Service Pack 1 sonrası düzeltme paketi: 21 Ağustos 2004'ün açıklaması

Daha fazla bilgi

Bu paketin içerdiği düzeltmeyi kullanmak için bir kayıt defteri anahtarını değiştirmeniz gerekir. Aşağıdaki adımları izleyin ve sonra da Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkın:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
  2. Kayıt defterinde, aşağıdaki anahtarı bulun ve tıklatın:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\Security\ConvertSMIMEBlobSignedIcons
  3. Düzen menüsünden Değiştir ' i tıklatın.
  4. 1 Yazın ve ENTER tuşuna basın.
NotConvertSMIMEBlobSignedIcons kayıt defteri girdisinin DWORD değeridir. 1 ConvertSMIMEBlobSignedIcons ayarladığınızda, Şifreleme simgeleri etkinleştir</a0> seçeneği açıktır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Office 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 841455 - Last Review: 18 Temmuz 2006 Salı - Gözden geçirme: 5.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office Outlook 2003 with Business Contact Manager
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kboffice2003sp2fix kboffice2003presp2fix kbbug kbhotfixrollup kbfix kbupdate KB841455 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:841455

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com