Düzeltme:, Visual C++ .NET 2003'te bir geçersiz kılınmış bir kopya kurucu derleyici çağırmaz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 841629 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Varolan yerel bir Microsoft Visual C++ uygulama Visual Studio .NET 2003 için bağlantı noktası ve kullandığınız / clr uygulamayı derlediğinizde geçin. Uygulamayı çalıştırdığınızda, bir sınıf veya bir yapı durumunu tutarlı olduğunu fark edebilirsiniz.

Neden

Geçersiz kopya kurucu __nogc sınıf veya bir __nogc yapısı değeriyle modülü kenarlığı üzerinde geçirildiğinde çağrılır değil bu sorun oluşur. Örneğin, bu sorun, sınıf veya yapı bir .dll dosyası için bir .exe dosyası veya bir .dll dosyası için başka bir .dll dosyası geçirildiğinde oluşur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Microsoft Visual Studio .NET 2003 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ------------------------------------------------------
  30-Apr-2004 17:40 13.10.4121.0  937,984 C1.dll
  30-Apr-2004 17:40 13.10.4121.0 2,211,840 C1xx.dll
  01-May-2004 00:34 13.10.4121.0 1,966,080 Feacp.dll
  30-Apr-2004 17:47          5,342 Feacp.lib

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra eklemelisiniz / OPT: NOREF geçiş yapmak için projelerinizi linker değeriyle __nogc sınıf veya bir __nogc yapısı geçirilir.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 841629 - Last Review: 15 Mayıs 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual C++ .NET 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbfix kbbug kbhotfixserver KB841629 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:841629

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com